Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Krwawy sztorm – ebook

TANIEJ 7 %

Richard Castle  

26.06.2013

22.03.2013

polski

89

12 Posterunek

978-83-63737-04-7

Ocena: 4 (3 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Ostatnia część trylogii przygód Derricka Storma, napisana przez czołowego autora listy bestsellerów „New York Timesa”, Richarda Castle’a, dostępna jedynie w formie eBooka.

Derrick Storm powraca – tym razem z doborową ekipą tajnych agentów CIA, z których każdy upozorował kiedyś własną śmierć. Teraz podejmują się niebezpiecznych i nielegalnych zadań, których agencja nie może oficjalnie przeprowadzić. Udają się w Góry Molguzarg w Uzbekistanie, aby szukać tam sztabek złota o wartości sześciu miliardów dolarów, ukrytych przez KGB przed rozpadem Związku Radzieckiego i obierają pełną niebezpieczeństw okrężną drogę, aby ocalić agentkę FBI April Showers z rąk socjopatycznego oprawcy. Lojalność Storma zostaje jednak wystawiona na ciężką próbę, gdy misja zaczyna przekształcać się w krwawą rozgrywkę na szczytach gór, a on i Showers przekonują się na własnej skórze, że ich zadanie różni się od tego, którego się podjęli…

Krwawy sztorm - ebook

13,86 zł 14,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (3 oceniających)

1 - 3 z 3 opinii

 • Ocena:4
  Jacek Walczyński/2014-09-19

  Po "sztormową" trylogię Castle'a sięgnąłem od końca. I muszę przyznać, że dość mnie zaciekawiła. Wartka lecz umiarkowana akcja, lekki (bez przesady) posmak sensacji, trochę dreszczyku powoduje, że czyta się przyjemnie, na luzie i z lekkim uśmieszkiem, gdy przychodzi nam skonfrontować wiedzę Autora z realizmem radziecko-rosyjskim znanym nam przecież z autopsji. Może trochę za mało humoru - a powinien być, zwłaszcza ten czarny. Jest więc prawie pewne, że sięgnę po pierwsze dwie części, licząc na stara, sprawdzoną maksymę, że najlepsze części są zawsze na początku.

 • Ocena:4
  Magdalena Szumna/2014-09-08

  Polecam dla każdego fana serialu Castle, ale również dla każdego kto lubi trzymający w napięciu kryminał z wątkami wywiadu i miłości.

 • Ocena:4
  Urszula Sherlock/2014-01-19

  Nazwałabym to raczej opowiadaniem niż książką. Miałam niedosyt po przeczytaniu.

1 - 3 z 3 opinii