Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kuklany las – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Anna Musiałowicz  

04.05.2021

04.05.2021

polski

Stara Szkoła

978-83-66013-50-6

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Gdy pięcioletni Maciek wraca z wycieczki do lasu, wydaje się matce nieswój. Czy coś się mu przydarzyło? Coś, o czym chłopiec nie chce rozmawiać? 

Paweł idzie nocą przez las. Zna go jak własną kieszeń, lecz tym razem gubi drogę. Czy na zawsze? 

W chatce pod lasem mieszka stara kobieta. Z jej ust wylatują muchy… 

Anna Musiałowicz stworzyła baśniową opowieść, oplątującą czytelnika grozą. Na polskiej scenie literackiej pojawia się bardzo obiecujący głos! I nawołuje do kuklanego lasu! Kroczcie za nim! 

 

 

Rekomendacje: 

 

Kuklany las to gęsta od znaczeń, pięknie napisana i przede wszystkim bardzo niepokojąca powieść, która zostaje z czytelnikiem na długo po zakończeniu lektury. Polecam.
Anna Kańtoch


 

Niesamowita powieść, a w zasadzie oniryczna baśń. Nie mogłam się od niej oderwać do ostatniej strony. Długo jej nie zapomnę i na pewno jeszcze do niej wrócę.
Katarzyna Berenika Miszczuk


 

Po lekturze przeszedł mnie dreszcz. Co, gdyby śmierć przyszła ze strony najukochańszej osoby? Co, gdybym ja sama zagubiła się na tyle, by stać się dla ukochanej osoby śmiercią?
Marta Krajewska


 

 

Kuklany las to groza z rodzaju tej szczerej, baśniowej, odwołująca się, tak w treści jak i często w formie, do ludyczności i obrazków rodem z nieocenzurowanych Grimmów. Korzystając z nich, Musiałowicz jednak nie tyle po prostu straszy czy poucza, co subtelnie i konsekwentnie wzbudza uczucie surrealistycznego niepokoju. Od czytelnika zależy natomiast, co z nim w swojej głowie zrobi.
Jakub Ćwiek

Kuklany las - ebook

25,11 zł 27,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:3
    Renata /2021-10-31

    Przeczytałam ją, choć muszę przyznać, ze nie zrobiłabym tego drugi raz. Taka sobie historyjeczka, która jest ciut zagmatwana. Strasznie ciężko po pierwsze skupić się na niej, może dlatego, że - według mnie - jest mało wciągająca i chyba trochę niedopracowana. Jest tu za dużo wątków, które autorka chce poruszyć w tak krótkiej historii. Jednak komuś może się spodobać.

1 - 1 z 1 opinii