Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Lean w biurze i usługach – ebook

TANIEJ 5 %

Drew Locher  

22.05.2012

polski

254

MT Biznes

978-83-7746-361-1

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Autor książki Lean w biurze i usługach, stawiając sobie za cel objaśnienie zastosowania metod Lean, wychodzi poza opis podstawowych narzędzi i skupia się na szczegółowym wyjaśnieniu kluczowych koncepcji szczupłego zarządzania w środowisku biurowym i usługowym. Książka zaczyna się od analizy zarządzania strumieniem wartości, a następnie przechodzi do takich zagadnień jak: praca standaryzowana, przepływ, zrównoważony system ssący oraz zarządzanie wizualne.

W książce znajdziemy omówienie podstawowym narzędzi Lean, włączając w to 5S oraz poka-yoke, czyli zapobieganie błędom. Autor rozkłada koncepcje Lean na części pierwsze, opisuje je w kontekście pozaprodukcyjnym i wyjaśnia czytelnikom, jak się je stosuje. Podając wiele przykładów, omawia komórki funkcyjne większości firm usługowych oraz obszary administracyjne zakładów produkcyjnych.

Korzystając z ponad dwudziestoletniego doświadczenia, autor przedstawia strategie wdrożeniowe oddzielnie dla każdej funkcji i działu w firmie. Przygląda się najczęstszym przeszkodom, na jakie mogą się natknąć czytelnicy wprowadzający Lean i podpowiada, jak sobie z nimi poradzić. Ponadto książka zawiera zbiór formularzy, tabel, list kontrolnych, wzorów i arkuszy, które pomogą każdemu zaczynającemu pracę z Lean.

Lean w biurze i usługach - ebook

40,75 zł 42,90 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Jacek Branas/2014-09-19

  Lean to metodyka ciągłej poprawy. Najpierw była stosowana w produkcji. Obecnie jej metody możesz zastosować również do pracy biurowej.
  Tak książka poprowadzi Cię krok, po kroku, po tym co możesz zrobić, żeby mieć sprawniejsze biuro.
  Polecam

1 - 1 z 1 opinii