Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Legendy naszej motoryzacji – ebook

TANIEJ 7 %

Aleksander Sowa  

08.03.2012

01.01.2011

polski

425

Aleksander Sowa

978-83-272-3526-8

Ocena: 3.5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Fascynująca podróż przez ponad 100 lat polskiej motoryzacji

Zbiór żartobliwych, ironicznych opowiadań, na tematy techniczne i historyczne. Legendy naszej motoryzacji to także ciekawostki, mało znane fakty z historii polskiej motoryzacji oraz losy niezwykłych ludzi, którzy poświecili się polskiej technice, sporcie motorowym i automobilizmowi.

To publikacja dla prawdziwych fanów dwóch i czterech kółek. Książka zaskakuje z każdym rozdziałem tematami i oryginalnym językiem. Wprawia w zachwyt, porusza i śmieszy. Szerokie ramy tematyczne tej publikacji nie ograniczają się do samochodów czy motocykli, ale traktują o wszystkim, co w polskiej motoryzacji jest i było niezwykłe np. o mało znanych prototypach i kulisach ich budowy, wielkich silnikach okrętowych, pojazdach specjalnych, drogownictwie a nawet... kolejnictwie.

Legendy naszej motoryzacji to książka dla wszystkich, którzy myśli mają ryte w metalu, w miejsce inteligencji mają stopień sprężania a pod mostkiem tętni u nich paliwowa pompa. Publikacja, dla ludzi w żyłach których benzyna płynie zamiast krwi.

Legendy naszej motoryzacji - ebook

9,21 zł 9,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3.5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:2
  Piotr/2012-11-29

  Po tej pozycji spodziewałem się jednej z dwóch rzeczy: solidnej porcji historii polskiej motoryzacji lub opowieści z życia ludzi, którzy z owoców tejże motoryzacji korzystali w czasach, kiedy dziewczyny na imprezę podwoziło się Junakiem lub dużym Fiatem w kolorze yellow bahama. Żadnej z tych rzeczy nie udało mi się wyłowić spośród masy dygresji i niskich żartów o polityce lub seksie.

 • Ocena:5
  Krzysztof Siemieński/2012-06-08

  Dla każdego fana motoryzacji pozycja po prostu niezbędna! Pełna erudycji książka o polskiej motoryzacji!

1 - 2 z 2 opinii