Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Lodowa księżniczka – ebook

TANIEJ 7 %

J'nell Ciesielski  

23.11.2022

23.11.2022

polski

464

Mando

9788327733498

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Miłość czeka tam, gdzie najmniej się jej spodziewamy

Księżniczka Svetlana ucieka przed krwawą rewolucją do Paryża. W stolicy Francji nie jest jednak bezpiecznie. Trwa wielka wojna, miasto wrze, coraz trudniej znaleźć schronienie.

Kobieta ukrywa się z matką i młodszą siostrą. Gdy jednak kończą się zaszyte w gorsecie klejnoty, ryzykuje kontakt z paryskim półświatkiem i ściąga na siebie śmiertelne niebezpieczeństwo.

Z pomocą przychodzi jej młody chirurg. Mężczyzna jest zafascynowany piękną i tajemniczą Svetlaną, ale ta go lekceważy i odtrąca. Duma nie pozwala jej na przypadkową znajomość.

Jak potoczą się losy księżniczki? Czy zakochany lekarz poświęci wszystko dla wyniosłej arystokratki?

Wzruszająca powieść, która pozwala uwierzyć, że prawdziwa miłość rozpali najzimniejsze z serc

Lodowa księżniczka - ebook

46,41 zł 49,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:3
  Wiesława Kamińska/2023-01-08

  Miałam olbrzymi apetyt na tą książkę i mniej więcej do połowy moje oczekiwania spełniły się z nawiązką. Dalszy ciąg niestety duuużo słabszy, jakby nagle autorce skończyła się koncepcja, albo wydawca ponaglał w kwestii terminów...
  Książka o tym, jak ciężko było walczyć rosyjskiej arystokracji o każdy kolejny dzień życia na obczyźnie, o ile udało im się zbiec z kraju ogarniętego czerwoną rewolucją. Książka opisuje tragiczne losy księżnej Anny Dalskiej, jej córki - księżniczki Swietłany i jej modszej siostry Mariny, którym z jednej strony szczęśliwym trafem udaje się dotrzeć do Paryża, z drugiej zaś nie mogą być pewne dnia, ani godziny, bo nawet tam grozi im śmierć z rąk bolszewików.
  Jest i piękny wątek miłosny, gdy młody lekarz ze szpitala wojennego w Paryżu, z pochodzenia Szkot, z arystokratycznymi korzeniami, zakochuje się bez pamięci w pięknej, "lodowej księżniczce", ale coś, co mogło być motorem napędowym dalszej części książki, przekształciło się w opreę mydlaną...
  Początek był naprawdę obiecujący i wielka szkoda, że nie udało się autorce utrzymać takiego poziomu do końca.

1 - 1 z 1 opinii