Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Łódź i okolice. Miniprzewodnik – ebook

TANIEJ 7 %

Praca zbiorowa  

30.07.2012

19.06.2012

polski

53

Helion

9788378530923

Ocena: 3.5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Miniprzewodnik Wydawnictwa Bezdroża opisujący najważniejsze atrakcje turystyczne miasta bądź regionu. Poznasz historię miejsca, przeczytasz opisy atrakcji turystycznych i (najważniejsze dla turysty) informacje praktyczne: co warto zobaczyć, gdzie szukać noclegu i jak dojechać w miejsce, którego nie można pominąć zwiedzając okolicę. Zapraszamy na wycieczkę!

Łódź

Łódź z pewnością należy do najbardziej niedocenianych turystycznie dużych miast Polski. Stereotyp miasta robotniczego, szarego i pozbawionego tradycyjnej starówki, sprawia, że wielu potencjalnych turystów wciąż omija ją z daleka. Tymczasem to duży błąd, gdyż Łódź, dzięki swej bezprecedensowej historii, unikatowym na światową(!) skalę XIX-wiecznym zabytkom i zbiorom sztuki awangardowej, wspaniałej, secesyjnej architekturze oraz międzynarodowym festiwalom jest jednym z najciekawszych miast w Polsce. Niespotykanym klimatem miasta zachwycił się sam David Lynch, który wpada do Łodzi kilka razy w roku, a nawet zamierza wybudować tu swoje Centrum Sztuki Świata. Nie trzeba chyba lepszej rekomendacji...

Łódź i okolice. Miniprzewodnik - ebook

3,71 zł 3,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3.5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  Henryk Cnatalski/2013-08-14

  Świetnie opracowany przewodnik. Jako mieszkaniec Łodzi, wiele skorzystałem z informacji zawartych w tym opracowaniu.

 • Ocena:2
  szala81/2013-07-31

  Przewodnik zawiera dość mało informacji - przedstawione kilka najważniejszych zabytków, plus dużo informacji o klubach, pubach, kinach i teatrach. Bardzo dużą część przewodnika zajmują mapy wskazująca lokalizację atrakcji turystycznej, więc 1/3 książki to same mapki - lepszym rozwiązaniem jest jedna większa mapka z zaznaczonymi kilkoma pozycjami.
  Przewodnik oceniam na raczej słaby - mało treści, a dużo zdjęć, no i mapek. Ogólnie nie znajdzie się w nim nic co może zaskoczyć turystę.

1 - 2 z 2 opinii