Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Lovelight Farms. Tom 1. Stella & Luka – ebook

PROMOCJA

B.K. Borison  

27.10.2023

27.10.2023

polski

472

Endorfina

978-83-8231-343-7

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Pastwisko pełne martwych drzew. Wrogie przejęcie stodoły Świętego Mikołaja przez rodzinę szopów. I zaginiona w niewyjaśnionych okolicznościach przesyłka. Bożonarodzeniowa Farma nie jest magicznym miejscem, które wymarzyła sobie Stella Bloom.

Aby ratować swój biznes, Stella decyduje się na udział w konkursie organizowanym przez popularną instagramerkę Evelyn St. James. Ma nadzieję, że dzięki jej zasięgom i nagrodzie w wysokości stu tysięcy dolarów Stelli uda się wyjść z finansowego dołka.

Jest tylko jeden problem: aby zaprezentować swoją farmę jako idealny przystanek podczas romantycznego wypadu, Stella skłamała, że prowadzi ją razem ze swoim chłopakiem. Tylko że żaden chłopak nie istnieje.

Luka Peters chciał po prostu odwiedzić swoją najlepszą przyjaciółkę i napić się gorącej czekolady, a został wmanewrowany w związek i stał się współwłaścicielem farmy choinek. Wygląda jednak na to, że funkcja fikcyjnego chłopaka może stać się najlepszym prezentem, jaki mógłby sobie wymarzyć. 

„Lovelight Farms Stella&Luka” to pierwsza część serii „Lovelight Farms”, której bohaterami są właściciele niezwykłej farmy.

Lovelight Farms. Tom 1. Stella & Luka - ebook

32,94 zł 54,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 32,94 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

19,76 zł 54,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 32,94 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!