Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Łowca cieni – ebook

TANIEJ 7 %

Donato Carrisi  

11.04.2017

11.04.2017

polski

Wydawnictwo Albatros

978-83-7985-427-1

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Mroczne sekrety wiecznego miasta w nowej powieści najpopularniejszego włoskiego autora thrillerów
Paenitentiaria Apostolica, zwana także Trybunałem Dusz.
Watykańska instytucja, której działalność –oficjalnie zakazana – jest tylko częściowo związana z celem, do jakiego powołano ją w średniowieczu:
odpuszczaniem „grzechów śmiertelnych”. Jej archiwum, istniejące wbrew regule tajemnicy spowiedzi,dowodzi jednego:
Dobro jest wyjątkiem, zło – regułą.
Penitencjariusz Marcus, działając w imieniu Paenitentiaria Apostolica, wykorzystuje swój niezwykły talent – a może przekleństwo – do rozpoznawania anomalii. Od roku poszukuje zabójcy zakonnicy, której poćwiartowane zwłoki znaleziono w watykańskich ogrodach. Ma przy tym nieodparte wrażenie, że kościelni hierarchowie coś przed nim ukrywają.
Tymczasem w Rzymie grasuje zabójca polujący na młode pary. Jego brutalność mobilizuje nie tylko włoskie władze, lecz również Watykan, który zleca śledztwo Marcusowi. Wraz z Sandrą Vegą, policyjną fotografką, penitencjariusz tropi anomalie, by schwytać mordercę, zanim zginą kolejni ludzie.
Najbardziej przerażające jest to, że sprawca – który poprzez serię zabójstw najwyraźniej chce opowiedzieć jakąś historię – ma swoich „fanów”. Ludzi pomagających mu nawet za cenę własnego życia.
Nowy sensacyjny thriller autora bestsellerowego „Zaklinacza” oraz „Trybunału dusz”. Carrisi w tej powieści doskonale uchwycił nie tylko wspaniałą atmosferę i piękno Rzymu, lecz także zdołał ukazać mroczne i pilnie strzeżone sekrety stolicy Włoch.

Łowca cieni - ebook

28,37 zł 30,50 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Renata Jezior/2020-08-03

    "Łowca cieni" to druga część "Trybunału Dusz". Wiemy już kim są główni bohaterowie - znamy ich przeszłość i mroczne tajemnice. Pomimo czarnej przeszłości Marcusa - przynajmniej według mnie - jest postacią pozytywną.
    Tematyka książki dalej obraca się wokół Penitecjariuszy, ale z każdą książką robi się coraz ciekawsza. Bardzo polecam tę książkę - ci co mieli okazję przeczytać już inne książki Carrisiego wiedzą, ze mistrz jest zawsze mistrzem!!!!

1 - 1 z 1 opinii