Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Mali bogowie – ebook

TANIEJ 7 %

Paweł Reszka  

11.04.2017

10.04.2017

polski

336

Czerwone i Czarne

9788377002834

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Dlaczego lekarze nie widzą w tobie człowieka? Paweł Reszka, wybitny dziennikarz, autor świetnie przyjętej książki „Chciwość“, opowieści o tym jak nas naciągają banki, tym razem wszedł za kulisy szpitali. Zatrudnił się jako sanitariusz. To, co tam usłyszał i to, co zobaczył przeraziło nawet jego. Obojętność wobec cierpienia jest wszechogarniająca.

Mali bogowie - ebook

27,81 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Efemeryda/2017-07-16

  Tytuł rzeczywiście prowokacyjny, dlatego sięgnęłam po pozycję. Odczytywać go będą różnie. Inaczej ci, którzy są "klientami" aktualnego systemu ochrony zdrowia, inaczej ci stanowiący "trybiki i tryby" tego samego systemu ochrony zdrowia.
  Nic innowacyjnego nie powiem. Rzeczywiście to prawda, nawet nie przerysowana. Tak mam dość, tak na niewiele mam wpływ, tak poznaje tam siebie. NA zakończenie dodam tylko, że nie chcę pracować już dłużej w ochronie zdrowia, chcę być służbą, bo w dzisiejszych czasach służbie trzeba zapewnić godziwe i zapłatę. Ergo nie wszystkich na nią stać. Albo przeczytasz Małych bogów drogi pacjencie ze zrozumieniem, bez nienawiści i jadu i będziesz żądał zmian tam, gdzie zapadają decyzje albo..... zostaniesz z dobrze opłacaną służbą czyli prywatą.
  Wybór jest Twój.

1 - 1 z 1 opinii