Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Miłość to wszystko, co jest – ebook

TANIEJ 7 %

Tomasz Kieres  

12.02.2020

12.02.2020

polski

360

Wydawnictwo FILIA

978-83-8195-114-2

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Ona, Sonia, jest dwudziestopięcioletnią absolwentką prawa. On, Łukasz, czterdziestoletnim dziennikarzem zajmującym się muzyką i filmem. Ona jest córką jego najbliższych znajomych. On razem z żoną mieszkają tuż obok jej rodziców. Ona jest młoda, na początku swojej drogi, cały czas niezdecydowana jak jej życie ma wyglądać. On dojrzały, dryfujący przez życie, ani nieszczęśliwy, ani specjalnie szczęśliwy, pozbawiony złudzeń, nieliczący specjalnie na wiele. Wpadają na siebie przypadkiem na koncercie rockowym. Z czasem poznają się lepiej, nawiązuje się między nimi nić porozumienia. To jest przyjaźń, tak to czują, tak chcą to widzieć.

Gdy uczucie zaczyna wymykać się im spod kontroli i przeradzać się w coś więcej, muszą zdecydować.

Czy odejść, każde w swoją stronę i nie niszczyć tego, co dotąd udało się im zbudować, czy walczyć o miłość.

Miłość jest do szczęścia niezbędna. Miłość to wszystko, co jest. Kiedy jej nie ma po prostu dryfujesz przez życie. Można się do tego przyzwyczaić.

Miłość to wszystko, co jest - ebook

27,81 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Wiesława Kamińska/2020-02-19

  Piękna, klimatyczna i bardzo mądra lektura. Tu, jak w soczewce widać, czego tak naprawdę potrzeba, aby zbudować trwały związek i co się tak naprawdę liczy.
  Sonię i Łukasza łączy w zasadzie wszystko. Są dla siebie najlepszymi przyjaciółmi, rozumieją się w lot, cenią w życiu te same rzeczy, tak samo czują, kierują się podobnymi zasadami...
  Co ich natomiast dzieli? Obawa przed osądzaniem ze strony bliskich i otoczenia, strach przed przyszłością, choć z zupełnie innych pobudek, a przede wszystkim różnica wieku. Sonia ma 26 lat, Łukasz 44 i drugą już żonę i tak naprawdę Sonia jest niemalże w wieku syna Łukasza. Czy w takich okolicznościach da radę zbudować coś trwałego? Przeczytajcie sami, nie zdradzę. Mnie ta książka po prostu urzekła.

1 - 1 z 1 opinii