Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Na jej zasadach: antologia seksu bez zobowiązań – ebook

CENA NEXTO

LUST authors  

09.05.2023

01.05.2023

polski

158

LUST

9788728573587

  • EPUB
  • MOBI

Opis

"Gorący, upalny, sierpniowy, a zarazem ostatni dzień jej urlopu. Siedziała w swojej ulubionej kawiarni, popijając kawę, gdy dostrzegła mężczyznę. Uśmiechał się w sposób, w jaki uśmiechają się tylko pewni siebie mężczyźni. Czuła niewiarygodne podniecenie, ale i strach. Było w nim coś niebezpiecznego. Po chwili zniknął jej z oczu. Czy to było przewidzenie? A może jeszcze się spotkają?"

Ostatniego dnia swojego urlopu bohaterka spotyka w kawiarni enigmatycznego i pociągającego nieznajomego, z którym podejmuje grę budującą nieopisane napięcie. Wkrótce ktoś nachodzi ją w ciemnej alejce... Czy oboje odważą się spełnić swoje mroczne fantazje i czy druga strona na to pozwoli?

Zbiór „Na jej zasadach" zawiera 12 opowiadań o realizowaniu najskrytszych, najbardziej wyuzdanych fantazji. O przyjemności wynikającej z seksu dla seksu. Kogo kręcą takie zbliżenia i czy w grę na pewno nigdy nie wchodzą emocje? To zbiór dedykowany tym, którzy wiedzą, czego chcą, i potrafią korzystać z życia. Szybki seks z nieznajomym czy sesja grupowa z przypadkowymi partnerami nie są dla nich tematem tabu, lecz szansą na nowe doznania.

Zbiór spodoba się też wszystkim wielbiciel(k)om silnych bohaterów i bohaterek, które nie godzą się na bylejakość i są świadome swojej wartości. Może też stać się inspiracją, by tę siłę w sobie znaleźć.

W skład antologii wchodzą następujące opowiadania erotyczne:

Parkingowy

Niebezpieczne pożądanie

Doktorze seks proszę!

Dziewczyna z działu z bielizną

W kąpieli z panią Nilsen

Uczeń

Wrześniowe ruiny: Hasło bezpieczeństwa

Ostatnia noc z nieznajomym

Plan Alfa

Dolce Vita

Licytacja

Na jej zasadach

Na jej zasadach: antologia seksu bez zobowiązań - ebook

22,49 zł 24,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 24,99 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

14,99 zł 24,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 24,99 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!