Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Na krawędzi otchłani – ebook

BestsellerPROMOCJA

Bernard Minier  

13.11.2019

13.11.2019

polski

448

Rebis

9788381887076

Ocena: 1 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Witajcie w Hongkongu! Witajcie w najbardziej tajemniczej firmie świata! Witajcie… na krawędzi otchłani!

Moira, młoda Francuzka, ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji, podejmuje pracę w Hongkongu. Jej nowa firma to chiński wiodący producent nowych technologii. Praca nad prototypem wirtualnego opiekuna o wiele mówiącej nazwie Deus to dla niej życiowa szansa. Moira dość szybko orientuje się, że firma kryje wiele sekretów, i to nie tylko związanych z ochroną nowych rozwiązań technologicznych .Wśród jej pracowników mnożą się morderstwa, samobójstwa i wypadki. Moira czuje się śledzona i obserwowana. Wkrótce dziewczyna uświadamia sobie, że prawda, która czeka na nią u kresu nocy, jest bardziej przerażająca niż najgorszy z sennych koszmarów.

Na krawędzi otchłani to powieść niezwykle aktualna, która dotyczy każdego z nas, czy tego chcemy czy nie. To powieść o rodzącym się na naszych oczach świecie, w którym potęga technologii i sztucznej inteligencji skłania do snucia najczarniejszych scenariuszy.

Na krawędzi otchłani - ebook

28,42 zł 37,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 20,85 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 1 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:1
    Iza/2019-11-21

    Pierwsze książki Miniera przeczytałam "jednym tchem", a dwie ostatnie - bo liczyłam na podobne wrażenia... "Na krawędzi otchłani" ani nie wciąga, ani nie interesuje co dalej, brnęłam przez książkę bo wciąż miałam nadzieję, że coś wreszcie się wydarzy... Nie wydarzyło, strata czasu, nie wiem dlaczego tak dobry autor "produkuje" coś takiego. nie wiem, dałam szansę - nie spełniło się, nie polecam.

1 - 1 z 1 opinii