Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Na skrzydłach Ducha Świętego czyli Jerozolimo wołasz, a więc... przybywam... – ebook

TANIEJ 7 %

Iwona Konarzewska-Bulczyńska  

24.07.2012

16.07.2012

polski

25

Psychoskok

978-83-63548-02-5

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

O tym, że wyjazd do Jerozolimy, a jeszcze bardziej sam pobyt w Ziemi Świętej, jest wydarzeniem budzącym niesamowite emocje, przekonała się autorka książki Na skrzydłach Ducha Świętego, czyli Jerozolimo wołasz, a więc… przybywam... - Iwona Konarzewska-Bulczyńska. Te wydarzenia i okoliczności opisała w bardzo interesujący i ekscytujący sposób.

Pobyt w zgromadzeniu sióstr Elżbietanek, nocne czuwanie w Bazylice Grobu Pańskiego oraz w wielu innych miejscach bardzo mocno wpłynęły na świadomość religijną autorki. Osoby głębokiej wiary, sama możliwość przebywania w miejscu, w którym żył Jezus, podążanie jego śladami wywarły na niej duży wrażenie. Opisuje swoje odczucia w ten sposób: Po wejściu na teren ogrodu poczułam, że uchodzi gdzieś ze mnie rzeczywistość i stojąc tak blisko Getsemani, w gaju Oliwnym nie mogę myśleć o niczym innym, jak tylko o wydarzeniach biblijnych, które się tutaj rozegrały. Te same drzewa. Dziś już niesłychanie grube, powykręcane, jakby żylaste ze starości.

Zachęcamy do przeczytania relacji pani Iwony z pobytu w Ziemi Świętej – można z niej dowiedzieć się, jak (podobnie jak sama autorka) wybrać się w tak fascynującą podróż, co zwiedzić i gdzie należy się udać, przebywając w Jerozolimie. W książce opisane są także zabawne sytuacje, jakie niewątpliwie każdy może przeżyć na własnej skórze, będąc w podróży.

 

Iwona Konarzewska-Bulczyńska, urodziła się i mieszka w Koszalinie, dziennikarka „Dobrych Mediów”, aktywnie działająca w środowisku lokalnych wspólnot kościoła diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Zaangażowana okresowo w wolontariat hospicyjny, a także od kilku lat w pomoc osobom bezdomnym. Jest to pierwsza publikacja autorki.

Opis

O tym, że wyjazd do Jerozolimy, a jeszcze bardziej sam pobyt w Ziemi Świętej, jest wydarzeniem budzącym niesamowite emocje, przekonała się autorka książki Na skrzydłach Ducha Świętego, czyli Jerozolimo wołasz, a więc… przybywam ...- Iwona Konarzewska-Bulczyńska. Te wydarzenia i okoliczności opisała w bardzo interesujący i ekscytujący sposób.

Pobyt w zgromadzeniu sióstr Elżbietanek, nocne czuwanie w Bazylice Grobu Pańskiego oraz w wielu innych miejscach bardzo mocno wpłynęły na większą świadomość swojej religii. Na bohaterce, osoby głębokiej wiary, sama możliwość przebywania w miejscu, w którym żył Jezus, podążanie jego śladami wywarły duże emocje. Opisuje swoje odczucia w ten sposób: Po wejściu na teren ogrodu poczułam, że uchodzi gdzieś ze mnie rzeczywistość i stojąc tak blisko Getsemani, w gaju Oliwnym nie mogę myśleć o niczym innym, jak tylko o wydarzeniach biblijnych, które się tutaj rozegrały. Te same drzewa. Dziś już niesłychanie grube, powykręcane, jakby żylaste ze starości – to dowód na to, jak bardzo to człowiek przeżywa.

Aby poznać całą historię pobytu pani Iwony w Ziemi Świętej zachęcamy do przeczytania jej relacji – można z niej dowiedzieć się jak (podobnie jak sama autorka) wybrać się w tak fascynującą podróż, co zwiedzić i gdzie należy się udać przebywając w Jerozolimie. W książce opisane są także zabawne sytuacje, jakie niewątpliwie każdy może przeżyć na własnej skórze będąc w podróży.

 

Iwona Konarzewska-Bulczyńska, urodzona i zamieszkała w Koszalinie, dziennikarka „Dobrych Mediów”, aktywnie działająca w środowisku lokalnych wspólnot kościoła diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Zaangażowana okresowo w wolontariat hospicyjny, a także od kilku lat w pomoc osobom bezdomnym. Jest to pierwsza publikacja autorki.

Na skrzydłach Ducha Świętego czyli Jerozolimo wołasz, a więc... przybywam... - ebook

3,63 zł 3,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Robert MACIASZEK/2013-06-28

    Książka trafiła do mnie w odpowiednim czasie - wyjazd do Ziemi Świętej jest moim, nadal niespełnionym, marzeniem. To co mnie do tej pory powstrzymywało to m.in. relacje osób, które po powrocie z tego miejsca narzekały na wszechobecną komercję i brak przeżyć duchowych. Autorka pokazuje jak ważna jest postawa samego pielgrzyma. W codziennych sytuacjach, zwykłych epizodach odnajduje rękę Pana. Jej wiara przebija przez każde słowo, opis, relację. Dla wielu niewierzących taka wizja najważniejszego dla chrześcijan miejsca może się wydać zbyt uduchowiona. Ale Ci mogą sięgnąć po dziesiątki przewodników turystycznych, w których dowiedzą się o faktach i mitach, o wieku budowli i losie tutejszych władców. W tej książce zaś można odnaleźć tło, a co na nim zostanie namalowane - zależy tylko od czytelnika. Z pewnością zabiorę tę książkę w swoją wymarzoną podróż.

1 - 1 z 1 opinii