Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Najgorsze dopiero nadejdzie – ebook

TANIEJ 40 %

Robert Małecki  

30.06.2021

30.06.2021

polski

408

Czwarta Strona

9788366981164

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Zgliszcza spalonego domu kryją w sobie ponurą tajemnicę. Marek Bener ma przed sobą ostatnie dziennikarskie zadanie. Nie wie jednak, że to początek kryminalnej gry, w którą zostaje uwikłany. Przeszłość daje o sobie znać, gdy okazuje się, że ofiarą pożaru jest dawny przyjaciel Benera, który przed laty uwiódł mu narzeczoną. Najgorsze dopiero nadejdzie. Wkrótce kobieta również znika bez śladu. Dziennikarz nie przypuszcza nawet, że z pozoru zwykły dzień przerodzi się w walkę o życie. Czy Marek Bener wygra wyścig z czasem?

Najgorsze dopiero nadejdzie - ebook

19,14 zł 31,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Elżbieta Wantoła/2022-11-06

  Marek nie ma w życiu szczęścia... Od paru lat rozpacza po nagłym zniknięciu żony, w pracy ma same problemy, a jego bliskim zaczyna zagrażać niebezpieczeństwo. Karuzela niespodziewanych wydarzeń kręci mężczyzną coraz szybciej, wywołując nie tylko zawroty głowy, ale też frustrację i niewyobrażalną wolę walki.

  W książce Roberta Małeckiego, prócz świetnej fabuły, zachwycił mnie również piękny język, poczucie humoru i dostrzegalna inteligencja autora, objawiająca się w dużej ilości ironii.

  Lubię narrację pierwszoosobową i w tym przypadku pasuje idealnie. Akcję poznajemy z perspektywy Marka i jednocześnie wsłuchujemy jego myśli, ironicznych komentarzy, trafnych spostrzeżeń i przemyśleń - często przytłaczających i refleksyjnych. Marek jest jednym z tych mężczyzn, którzy nie owijają w bawełnę, działają impulsywnie i potrafią postawić na swoim. Sama wolałabym nie wchodzić mu w drogę, bo choć ma dobre serce, to dla najbliższych wejdzie w ogień - dosłownie.

  Dawno nie czytałam książki, w której akcja tak pędzi na złamanie karku... Są tu pościgi, porwania, bijatyki, strzelaniny, pożary, polityczne gierki i wiele innych, przez co oczyma duszy już widzę ekranizację.

  Jestem pod wielkim wrażeniem książki i naprawdę trudno mi uwierzyć, że jest debiutem...

1 - 1 z 1 opinii