Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Neo-erotyka #2. 10 opowiadań o współczesnym seksie – ebook

CENA NEXTO

LUST authors  

01.09.2023

01.09.2023

polski

118

LUST

9788728591260

  • EPUB
  • MOBI

Opis

„Pierwszy raz, odkąd ten szalony pomysł zrodził się w mojej głowie, zaczęłam się denerwować. Gdy jechaliśmy na górę windą, zastanawiałam się, jak to wszystko będzie wyglądać. Czy najpierw napijemy się czegoś dla rozluźnienia atmosfery? Czy jednak od razu przejdziemy do rzeczy?

Szybko uzyskałam odpowiedź, bo gdy tylko zamknęły się za nami drzwi wielkiego apartamentu, mężczyzna chwycił mnie w pasie, unosząc do góry i przyszpilając do ściany. Instynktownie oplotłam go nogami w pasie, unosząc przy tym sukienkę i ukazując brak bielizny. Nieznajomy to zauważył i mrugnął z aprobatą, po czym wpił się w moje usta w namiętnym pocałunku. Poddawałam się jego pieszczotom, starając się nadążyć za jego zachłannym językiem, który penetrował moje usta. Wydawałam cichutkie jęki rozkoszy, gdy nieznajomy intensywnie ugniatał w dłoniach moje pośladki. Między udami poczułam zbierającą się wilgoć. Erik nigdy tak szybko nie doprowadził mnie do podniecenia..."

Po zdradzie narzeczonego Alice decyduje się zerwać zaręczyny. Aby poprawić sobie humor, wychodzi do znanego klubu, gdzie poznaje tajemniczego nieznajomego. Jak skończy się dla obojga ta noc? Czy Alice pozwoli sobie otworzyć się na nową relację? Kim okaże się nowo poznany mężczyzna?

Trudne rozstanie, zerwane zaręczyny, toksyczny eksmąż, zdrada...

Jak poradzić sobie z negatywnymi emocjami? Czy warto zaczynać coś, co z góry wydaje się skazane na klęskę? A przede wszystkim - czy warto odsłaniać przed drugą osobą swoje prawdziwe uczucia? I czy warto być sobą, nawet gdy łamie to społeczne konwenanse?

Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w gorącym, przesyconym erotyzmem zbiorze spod pióra autorek Lust. Bohaterowie i bohaterki odważnie realizują swoje fantazje: o sąsiedzie, o nieznajomym, o kimś dużo młodszym lub starszym, o charyzmatycznym nauczycielu czy wykładowcy, o tajemniczej kobiecie poznanej przez Internet, o seksownej teściowej, o fetyszach, o dominacji i uległości...

W skład antologii o współczesnych obliczach erotyki wchodzą następujące opowiadania:

Przeprowadzka z bonusem

Na jej zasadach

Umowa na seks 1: Na głodzie

Nieznajomy

Egzamin poprawkowy

Weekend z przyjaciółką: seksklub

Nauczyciel geografii

Greckie wakacje z teściową

Bursztyn

Wakacje Uległej 1: Pan i Uległa

Neo-erotyka #2. 10 opowiadań o współczesnym seksie - ebook

22,49 zł 24,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!