Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Nie ukryjesz się – ebook

TANIEJ 5 %

Susan Lewis  

18.06.2018

polski

472

Wydawnictwo Kobiece

978-83-66074-72-9

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Wciągająca opowieść o tym, że grzechy przeszłości zawsze nas odnajdą

Justine Cantrell jest szczęśliwą żoną i matką dwójki dzieci. Razem z przyjaciółką prowadzi firmę cateringową, a jej mąż Matt właśnie wydał swoją pierwszą książkę. Mają wymarzony dom pod Londynem, oddanych przyjaciół i udane kariery.

Justine i Matt skupiają się tak bardzo na pracy, że nie zauważają dziwnego zachowania nastoletniego syna Bena. Gdy Justine zachodzi w kolejną ciążę, wydarza się tragedia. Kobieta musi podjąć trudną decyzję i porzucić dotychczasowe życie.

Małe amerykańskie miasteczko, w którym kiedyś odwiedzała babcię w domku nad jeziorem, stanie się jej kryjówką. Jednak wkrótce Justine odkrywa tajemnicę, która może zagrozić jej równie mocno jak mroczne wspomnienia.

Nie ukryjesz się” to wypełniona wielkimi emocjami powieść o trudach rodzicielstwa i rozpaczliwej próbie ułożenia sobie życia na nowo. Autorką jest amerykańska pisarka Susan Lewis znana polskim czytelnikom dzięki książce „Dziewczyna, która wróciła”.

__

O AUTORCE:

Susan Lewis – Kiedy miała 9 lat jej mama zmarła na raka. Wówczas tata wysłał ją do szkoły z internatem. Nie chcąc tam mieszkać, mała Susan zachowywała się nieznośnie i doprowadziła do tego, ze ją wyrzucono. Powróciła do domu. Stanowczość i upór w dążeniu do tego, czego chce został w niej na zawsze. Po przekroczeniu magicznej granicy osiemnastu lat zaczęła pracować jako asystentka w „Thames”. W późniejszych latach pracowała w Hollywood, ale odkryła, że pisanie scenariuszy to nie jej powołanie. Choć robiła zakupy z Jennifer Anniston i od czasu do czasu gościła Nicholasa Cage’a, postanowiła poddać się sentymentom. Pisać powieści. Susan napisała już niemal czterdzieści książek.

Nie ukryjesz się - ebook

28,40 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Wiesława Kamińska/2019-03-06

  Przepiękna książka! Wręcz kipi emocjami i opowiada tak niezwykłą historię, że byłam w jej sidłach od pierwszej do ostatniej strony. W rodzinie Justine i Matta, normalnej i zdawałoby się szczęśliwej, zdarzyła się ogromna tragedia, która na zawsze zmieniła ich życie, pozbawiła przyjaciół, wyobcowała ich ze społeczeństwa. Spowodowała u obojga przytłaczające poczucie winy, mimo że w rzeczywistości sami nie uczynili nic złego...
  Nigdy jeszcze nie dane mi było przy lekturze książki tak namacalnie czuć ból i rozpacz po stracie najbliższych. Ta rozpacz nie ma końca, bo niby czas goi rany, ale nie w przypadku Justine i Matta. Ich rany w dalszym ciągu rozdrapuje ich syn, Ben. Potwór McQuillan, jak okrzyknęło go społeczeństwo, nie pozwala ani na chwilę zapomnieć o tragedii i tkwi, jak wyrzut sumienia w więzieniu, osadzony po tym, co uczynił. Z jednej strony, to potwór w ludzkiej skórze, z drugiej, to ich dziecko. Czym sobie na to zasłużyli? Gdzie popełnili błąd? Jak mogli dopuścić, aby pod ich dachem mógł wyrosnąć ktoś taki?
  Książka głęboko psychologiczna - czy Ben to oprawca, czy po części ofiara?
  Spróbujcie sami ocenić. Ta książka na długo zostanie w mojej pamięci.

1 - 1 z 1 opinii