Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Nie wchodź w moją ciszę – ebook

CENA NEXTO

Alicja Masłowska – Burnos  

21.02.2016

25.01.2016

polski

236

Psychoskok

978-83-7900-465-2

Ocena: 2 (1 oceniający) Oceń produkt

  • PDF
  • EPUB
  • MOBI

Opis

„Nie wchodź w moją ciszę” Alicji Masłowskiej - Burnos to debiut literacki autorki.
Bohaterką powieści jest Maja, pracoholiczka i perfekcjonistka. Zimna, pewna siebie, o odpychającej osobowości trzydziestodwuletnia singielka. Maja wie czego chce i wie jak to osiągnąć. Zatapia się w odmętach pracy, z wyższością patrzy na otaczający ją świat, szybko pnie się po szczeblach zawodowej kariery. Do czasu, kiedy poznaje Adama. Zakochuje się w mężczyźnie i od tego momentu jej życie się zmienia. Niestety, na podłożu zawodowym będzie musiała zmierzyć się z pewną intrygą, która doprowadzi bohaterkę do osobistej tragedii.

To niejednorodna gatunkowo powieść. Na początku autorka każe czytelnikowi sądzić, że dostał kolejny romans mocno nasycony erotyką. Z czasem jednak coraz wyraźniej zaczną pojawiać się elementy psychologiczne, by w końcu gatunkowo wkroczyć na terytorium kryminału i dramatu. „Nie wchodź w moją ciszę” można też traktować jako odbicie współczesnej polskiej rzeczywistości oraz fragment portretu współczesnych trzydziestokilkulatków.

Nie wchodź w moją ciszę - ebook

17,91 zł 19,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 2 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:2
    Agata Motek/2018-08-12

    Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam od razu cała trylogię i ... tak słabych książek już dawno nie miałam okazji czytać, a przeczytałam tylko dlatego, że kupiłam. Szczegółowe (z metkami) opisy strojów bohaterów stanowią co najmniej 1/3 część książki, słabiutka przewidywalna historia, błędy ortograficzne i redakcyjne. Polecam trzymać się z daleka.

1 - 1 z 1 opinii