Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Niedopasowany – ebook

CENA NEXTO

Karol Husak  

09.02.2023

09.02.2023

polski

Novae Res

978-83-8313-328-7

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Szczęście na pokaz, fałsz mediów społecznościowych, pogoń za karierą i wielkimi pieniędzmi, a dookoła szalejący terroryzm, niosąca zgliszcza wojna i śmiertelnie niebezpieczna pandemia… Wchodzący w dorosłość Paweł nie potrafi odnaleźć się w chaosie współczesnego świata. Czuje, że jest inny niż jego rówieśnicy, z którymi nie znajduje wspólnego języka. Nie chce też podążać śladami rodziców i zakładać stereotypowej rodziny, zmagającej się z uciążliwymi problemami codziennego życia…
Paweł swoje nadzieje pokłada w muzyce – to jej pragnie się poświęcić bez reszty. Otoczony murem niezrozumienia i awersji, decyduje się na dramatyczny krok: ucieczkę z domu. Czy ta decyzja zapoczątkuje w jego życiu okres prawdziwej wolności, czy stanie się przyczyną kolejnego gorzkiego rozczarowania?

Chłopak wlókł się po schodach, myśląc, jak spędzi popołudnie. Zatrzymały go jednak wyraźnie podniesione głosy dochodzące z kuchni. Po cichu podszedł pod drzwi kuchenne, by posłuchać, co się dzieje za nimi.
– Daj temu wreszcie spokój, dobrze!? – zdenerwował się Krzysztof. – Jak zwykle donikąd to nie prowadzi.
– No dobrze! Ale wyjaśnij mi przynajmniej, dlaczego całe dnie spędzasz, pracując w tym ogrodzie? – pytała Justyna. – I to po tym wszystkim, co się stało! Rozumiem, że byłeś związany z Jakubem, ale przecież on już tu nigdy nie wróci, więc po co to wszystko?!
– Wiesz, że tu nie o to chodzi – odparował. – Zresztą… Czy ty w ogóle byłabyś w stanie to zrozumieć?Karol Husak - z wykształcenia pedagog, pracujący jako wychowawca, terapeuta i instruktor gry na gitarze. Pasjonat muzyki. W planie ma napisanie książki o „dojrzałym” charakterze, powieści sci-fi, jak również scenariusza komiksu.

Niedopasowany” to jego debiut literacki.

Niedopasowany - ebook

44,63 zł 47,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!