Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Niepamięć – ebook

TANIEJ 7 %

Marek Stelar  

05.07.2017

05.07.2017

polski

440

Wydawnictwo FILIA

978-83-8075-306-8

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

"Podinspektor Dariusz Suder, kilka tygodni po spotkaniu koordynacyjnym polskich i niemieckich służb policyjnych w Szczecinie, wyjeżdża na służbowe spotkanie do Berlina i przy okazji zabiera ze sobą żonę i córkę.

Dwa miesiące później Suder budzi się ze śpiączki w berlińskiej klinice. Cierpi na amnezję. Został postrzelony w głowę, a jego żona i córka zginęły na parkingu przy autostradzie nieopodal małej, podberlińskiej miejscowości.

Kilka tygodni po napadzie akcja przejęcia narkotyków, zorganizowana przez szczecińską policję we współpracy z meklemburskim Bundeskriminalamtem, zakończyła się tragicznie.

W strzelaninie i wybuchu zgromadzonych w portowym magazynie butli z gazami technicznymi zginęło wielu policjantów i członków gangu biorącego udział w przemycie kokainy.

Tropy prowadzą do córki Sudera i do kogoś, kto znał szczegóły tajnej akcji. Takich osób nie było wiele, a Suder był jedną z nich."

Niepamięć - ebook

27,81 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Krzysztof Adamczak/2018-05-11

    Czytanie tej książki przenosi łatwo w miejsca tak bliskie, szczególnie rodowitemu mieszkańcowi Szczecina. Dzięki "lekkości pióra" autora książki można z przyjemnością odbyć wędrówkę w czasie i towarzyszyć bohaterowi w rozwiązanie sensacyjnej zagadki związanej z mroczniejszą stroną mojego miasta.

1 - 1 z 1 opinii