Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Nieśmiertelność. Love Story – ebook

CENA NEXTO

Dana Schwartz  

28.02.2024

28.02.2024

polski

440

Young

9788383711393

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Kontynuacja bestsellerowej powieści „Anatomia. Love story”!

Hazel Sinnett jest samotna i niemal przekonana, że wydarzenia sprzed roku – a także eliksir nieśmiertelności doktora Beechama– były wytworem jej wyobraźni. Nie wie, czy Jack żyje, czy nie.

Jedyne, co może teraz zrobić, to leczyć kolejne osoby i utrzymywać zamek Hawthornden, który zaczyna popadać w ruinę. Kiedy próba uratowania pacjenta doprowadza do jej aresztowania, dziewczyna sądzi, że resztę życia spędzi w więzieniu, dopóki nie przychodzi niecodzienna wiadomość: została poproszona o bycie osobistą lekarką księżniczki Charlotte, wnuczki króla Jerzego III. Stawka jest wysoka, bo jeśli Hazel nie podejmie odpowiedniego leczenia i nie odkryje prawdziwej przyczyny choroby, zostanie odesłana z powrotem do więzienia.

Wkrótce zostaje wciągnięta w intrygi królewskiego dworu, gdzie każdy ma coś do ukrycia, zwłaszcza enigmatyczni, błyskotliwi członkowie sekretnego klubu. W miarę jak Hazel coraz bardziej zanurza się w dworskich tajemnicach, zdaje sobie sprawę, że jej własna przyszłość jako chirurżki nie jest jedyną sprawą, o którą toczy się gra. Na królewskim dworze działają złowieszcze siły, a najprawdopodobniej tylko ona może być zdolna do naprawienia sytuacji.

Nieśmiertelność. Love Story - ebook

36,81 zł 40,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 26,59 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

24,54 zł 40,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 26,59 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!