Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Nieustanna gra pozorów – ebook

CENA NEXTO

Natalia Palonek  

20.09.2023

20.09.2023

polski

248

Wydawnictwo Nocą

9788396927705

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Gdy wszystkie karty zostały odsłonięte, wychodzi na jaw, że gra pozorów dopiero się rozpoczęła.

Spencer po przedawkowaniu narkotyków wraca do zdrowia, jednak ten przykry incydent negatywnie wpływa na jego pamięć. Alice ponownie wkracza w rolę asystentki, ale tym razem wie zdecydowanie więcej o osobach, którymi wraz ze Spencem muszą się otaczać. Pozornie niewinna praca może szybko przerodzić się w koszmar i położyć na szali nie tylko ich życie, ale również bezpieczeństwo ich bliskich. Para wyciąga kolejne asy szokujących powiązań, a konsekwencje ich wyborów rozpoczynają lawinę nieprzewidzianych zdarzeń.

Czy prawda, która wyjdzie na jaw, jest warta swojej ceny? Czy następstwa podjętych czynów będą końcem ich związku, czy może pogłębią wystawiane na próbę uczucie?

Natalia K. Palonek rzuca kośćmi sensacyjnej intrygi, rozpoczynając wyścig z czasem, w którym stawką jest życie.

Nieustanna gra pozorów - ebook

40,41 zł 44,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Elżbieta Wantoła/2023-09-27

    Cierpliwie czekałam, pełna nadziei, na kontynuację " Dziewczyny do towarzystwa" i oto jest, doczekałam się Na wstępie zaznaczę, że najlepiej przeczytać obie książki, aby mieć pełny i niezachwiany obraz historii. Wciąż zadziwia mnie jak lekko pisze Pani Natalia, naprawdę ciężko uwierzyć, że to dopiero druga książka, wychodząca z pod pióra autorki. Bardzo przyjemnie i szybko mi się czytało, nie mogąc oderwać się od lektury zarwałam nockę i nie żałuję Ciężko odłożyć książkę, kiedy wciąż pełni emocji chcemy wiedzieć co będzie dalej, tak właśnie się czułam czytając " Nieustanną grę pozorów". Myślę że autorce udało się utrzymać poziom i spiąć całą historię w logiczną całość. Nie zabrakło wartkiej akcji, emocji i elementu zaskoczenia (zakończenie było zaskoczeniem dla mnie). Polecam sięgnąć i samemu zapoznać się z historią jakże adekwatną do tytułu.
    Pani Natalii - gratuluję kolejnej wydanej książki.

1 - 1 z 1 opinii