Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Niezłomny – ebook

TANIEJ 7 %

Peter Hetherington  

15.01.2021

13.01.2021

polski

688

AMF Plus

9788395498152

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Niezłomny to epopeja o człowieku z krwi i kości. Człowieku, który aby osiągnąć idealistyczne cele, sięgał po demagogiczne narzędzia. Człowieku, który nie wahał się używać miłości i przemocy na przemian z honorem i podstępem.

Peter Hetherington, autor Niezłomnego, to geolog szukający ropy w Teksasie. Zainspirowany Piłsudskim, postanowił opisać jego życie na tle walki Polaków o niepodległość. Tak bardzo chciał przybliżyć amerykańskim czytelnikom niepowtarzalną postać polskiego dowódcy, polityka i patrioty, że na wydanie tej książki przeznaczył swoje oszczędności.

Niezłomny – życie Józefa Piłsudskiego, człowieka, który wyzwolił Polskę i ocalił Europę przed rewolucją bolszewicką

Obszerna, bogata w szczegóły i niezwykle frapująca biografia wybitnego bohatera narodowego Polski.

— Zbigniew Brzeziński, doradca ds. bezpieczeństwa narodowego USA (1977–1981)

Dzięki Hetheringtonowi Józef Piłsudski staje przed nami jak żywy… To porywająca biografia, którą czyta się niemal jak powieść przygodową. Świetnie napisana i udokumentowana.

— „Polish Weekly”

Obszerna, ekscytująca biografia… fascynująca historia. Urzeka i przemawia do wyobraźni.

— „Polish American Journal”

Hetherington zasługuje na uznanie za dogłębne potraktowanie tematu i sugestywny styl pisarski. Gruntowna prezentacja obszernych kart polskiej historii, przeplatana faktami z niezwykłego życiorysu Józefa Piłsudskiego – bojownika o wolność, który miał ostatecznie stać się dyktatorem – jest dokonaniem wyjątkowym.

— „Kirkus Reviews”

Oto wnikliwa opowieść o człowieku, który przez kilka dekad zajmował poczesne miejsce w dziejach Europy Wschodniej… Akcja toczy się wartko jak w zajmującym kryminale. Przeczytajcie pierwszy rozdział, zatytułowany Cytadela, a nie odłożycie książki, dopóki nie dotrzecie do ostatniej strony.

— prof. Ewa Thompson, Rice University

Niezłomny - ebook

46,49 zł 49,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!