Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Nobliści, skandaliści – ebook

TANIEJ 7 %

Sławomir Koper  

26.03.2020

16.10.2019

polski

478

Harde Wydawnictwo

9788366252967

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Autor zawsze lubił „odbrązawiać” wybitne postacie z naszych dziejów, podobnie jest także w tej książce. Informacje, jakie Czytelnicy w niej znajdą, będą ogromnym zaskoczeniem. Biografowie bowiem niechętnie dzielą się posiadaną wiedzą, dokonując skutecznej autocenzury. Do wiadomości czytelników podają treści nie budzące kontrowersji, a „niewygodną” resztę zachowują dla siebie. W efekcie powstają bardzo „budujące” opowieści, ale często nie mające wiele wspólnego z rzeczywistością.

Maria Skłodowska-Curie romansowała z żonatym mężczyzną i słała mu pikantne listy. Henryk Sienkiewicz prowadził bogate życie uczuciowe, choć sam nie potrafił skonsumować własnego małżeństwa podczas podróży poślubnej. Władysław Reymont sfałszował orzeczenie lekarskie, by wyłudzić ogromne odszkodowanie, a Czesław Miłosz chwalił się przed kolegami swym wysokim poziomem testosteronu i podbojami erotycznymi wśród studentek. Życie Wisławy Szymborskiej również było pełne zawirowań i kontrowersji.

Sławomir Koper z właściwą sobie swadą i poczuciem humoru szczerze i bez cenzury przedstawia polskich noblistów.

Nobliści, skandaliści - ebook

27,89 zł 29,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Renata/2020-05-28

    Bardzo ciekawa pozycja dla ludzi interesujących się historią i biografiami sławnych ludzi. Dzięki niej możemy poznać szczegóły z życia noblistów, których nie dowiemy się w żadne oficjalnej biografii. Na prawdę warto przeczytać, aby się dowiedzieć, ze tak w rzeczywistości nasza przyszłość zależy od naszej ciężkiej pracy, ale też i troszeczkę przypadku. Poza tym okazuje się, ze tak na prawdę wszystko jest możliwe. Lektura warta polecenia i napisana na prawdę tak dobrze, że szybko się czyta

1 - 1 z 1 opinii