Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Noce na Miodowej 4 – ebook

BestsellerCENA NEXTO

Joanna Szarańska  

18.05.2022

18.05.2022

polski

384

Czwarta Strona

9788367176828

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Pełna emocji historia o ucieczce przed błędami przeszłości i wierze w piękne jutro.Zapach kobiecych perfum na koszuli, późne powroty do domu, weekendowe delegacje… – Natalia nadal ma tak wiele powodów, by nie wierzyć mężowi. Dominik stara się za wszelką cenę udowodnić, że jeden błąd nie przekreślił życia, które wspólnie zbudowali, i nadal jest tym samym mężczyzną, w którym zakochała się przed laty.

Przeprowadzka do nowego domu miała być dla nich drugą szansą. Obiecali sobie, że tym razem będzie inaczej: żadnych kłamstw oraz sekretów. Nowe miejsce to przecież najlepszy sposób, aby zacząć jeszcze raz. Jednak zaufanie jest bardzo kruche i niełatwo je odbudować. Szczególnie gdy do głosu dochodzą dawne słabości i nie sposób oprzeć się pokusie...

Czy mimo obaw Natalia zaufa mężowi i uwierzy, że są w stanie tworzyć szczęśliwą rodzinę? Czy zapomni o tym, co się wydarzyło, zanim zamieszkali na Miodowej? Jak wiele można poświęcić w imię miłości?

Noce na Miodowej 4 - ebook

30,51 zł 33,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Aellirenn_czyta/2022-05-30

  Zapach kobiecych perfum na koszuli, późne powroty, delegacje… Czy da się odbudować związek po przejściach?

  Powrót na Miodową zawsze mnie cieszy. Kocham tę serię od pierwszego tomu i nic się w tej kwestii nie zmieniło.

  Autorka poruszyła oklepany - wydawać by się mogło - temat, ale zrobiła to w jakiś taki świeży sposób, a zarazem było to jak coś znanego. Wiem, brzmi to jak wykluczające się tezy, ale tak właśnie to widzę.

  Wciągnęłam się od razu. Bardzo kibicowałam Natalii i mocno trzymałam kciuki za Dominika, szepcząc mu do ucha „dasz radę”. Czy moje szepty coś dały? Oczywiście, że Wam niczego nie zdradzę.

  Cała ta seria właśnie się zakończyła, a ja będę do niej wracać, bo ekipa z Miodowej to już jak rodzina.

1 - 1 z 1 opinii