Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Obdarzona – ebook

TANIEJ 7 %

Małgorzata Nowodworska  

29.06.2021

29.06.2021

polski

Novae Res

978-83-8219-346-6

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Życie szesnastoletniej Emilii właśnie wywróciło się do góry nogami.

Nastolatka dowiaduje się, że jej sny mają proroczą moc, ale to dopiero początek niespodzianek. Jej najbliższa rodzina od lat zataja przed nią fakt, że świat, w którym dorastała, skrywa mnóstwo niebezpieczeństw i mrocznych tajemnic. Oni sami należą do szeregów pogromców, czyli ludzi, którzy od wieków polują na wampiry. Kiedy najlepsza przyjaciółka Emilii zostaje zamordowana, dziewczyna postanawia wspomóc swoich bliskich i stanąć do walki z nadprzyrodzonymi stworzeniami. Według dawnej legendy tylko ktoś z jej darem może pokonać potwory raz na zawsze. Ale czy nastolatka będzie miała dość sił, by wypełnić tak odpowiedzialną misję? Jak wiele będzie musiała poświęcić, żeby poznać prawdę?

Wiedziałam, że była zła. Nietrudno było zgadnąć. Podniosła wskazujący palec i otworzyła usta, jakby chciała coś powiedzieć, kiedy do mojej malutkiej sypialni na piętrze wpadł zdyszany ojciec. Na jego czole widać było kropelki potu. Wpatrywał się w nas z zaciekawieniem i przerażeniem jednocześnie.
– Czysto. – Kiwnął głową w stronę matki siedzącej na krawędzi mojego łóżka.
– Na zewnątrz też? – zapytała.
– Co tu się, do cholery, dzieje? – wtrąciłam się zdezorientowana. – Sprawdzałeś dom, tato? Po co?
Ale tej nocy już nie dostałam odpowiedzi. Przekonałam rodziców, że to był tylko głupi sen, który nic nie znaczy, i w sumie już go nawet nie pamiętam, choć to nie była prawda. Nie chciałam, żeby się martwili. Wystarczyło już cyrków, jak na jedną noc.


Małgorzata Nowodworska – urodziła się w 1997 roku w Poznaniu. Ukończyła studium medyczne na kierunku asystentki stomatologicznej. Książki towarzyszyły jej od najmłodszych lat, a miłość do pisania rodziła się powoli. Wiele zawdzięcza swoim polonistkom, które dbały o to, aby z najlepszej strony przedstawić jej świat literatury. Pierwszą książkę napisała dla grona najbliższych w wieku czternastu lat. Z biegiem czasu wzrastała w niej chęć wydania własnej powieści, aż w końcu postanowiła zawalczyć o swoje marzenie i skontaktować się z wydawcą. Interesuje się wizażem. Kocha książki, seriale i buty.
Obdarzona” jest jej debiutem literackim.

Obdarzona - ebook

25,11 zł 27,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!