Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Obiecuję cię kochać – ebook

TANIEJ 7 %

Agnieszka Zakrzewska  

11.08.2021

11.08.2021

polski

Skarpa Warszawska

978-83-66939-52-3

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Opowieść o dramacie ludzi uwikłanych w najtrudniejsze wybory. Wybory pomiędzy życiem, a śmiercią. Nadchodzi rok 1937. Annemarie Engelen wyrusza do Berlina na wymarzone studia w Wyższej Szkole Muzycznej. Tymczasem nad rodzinną kamienicą na Herengracht w Amsterdamie zbierają się czarne chmury. 
Annemarie robi w Berlinie oszałamiającą karierę. Poznaje wielkiego melomana i zdolnego pianistę amatora, Rudolfa Ehrlicha. Ten skrzętnie ukrywa wstydliwą tajemnicę, której ujawnienie może kosztować go życie. Kiedy pewnego dnia przez przypadek Annemarie odkrywa mroczny sekret, musi natychmiast uciekać. Nadchodzi wojna. 

Jakie zawirowania wstrząsną życiem Annemarie i najbliższych jej sercu osób? Jak wojenna trauma wpłynie na jej dalsze życie?

Porywająca historia kobiety, której odwaga i wybory zaważą na losach tych, których kocha najbardziej na świecie.

Obiecuję cię kochać - ebook

37,11 zł 39,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2021-08-19

    Interesująca historia i kolejne losy ludzi, którzy przeżyli okrucieństwa wojny. Ten temat, tak często goszczący w literaturze, nigdy sie nie ogra i zawsze wzbudza niesamowite emocje. W tej ksiązce znajdziecie trochę obrazków, jak II. wojna wygladała z perspektywy Holendrów, bo Annemarie Engelen jest z pochodzenia Holenderką. Na uwagę zasługuje fakt, że książka bazuje na prawdziwych wydarzeniach tej niezwykle utalentowanej pianistki, której przeciwności losu pokrzyżowały wszelkie plany. Bardzo dobrze czyta się tą książkę, ale proszę mieć na względzie, że wcześniejsze losy Annemarie autorka zawarła w książce "Nigdy o tobie nie zapomnę", czego niesety nie wiedziałam. Będę zatem czytać w odwrotnej kolejności...
    Polecam

1 - 1 z 1 opinii