Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Objawienia Maryjne o końcu świata – ebook

TANIEJ 7 %

Marek Czekański  

15.06.2012

14.06.2012

polski

228

Wydawnictwo M

978-83-7595-591-0

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Koniec świata – ogłaszany przez media mniej więcej dwa razy do roku – spowszedniał. Hollywoodzkie wizje zagłady nuklearnej czy ekologicznej przysłoniły nam perspektywę prawdziwą i realną – Sądu Ostatecznego i powtórnego przyjścia na świat Chrystusa.

Książka przedstawia objawienia Maryjne ukazujące tajemnice przyszłości świata, wzywające ludzi do nawrócenia się i wewnętrznej przemiany, do odnowienia bliskiego związku z Bogiem. Jest ich zbyt wiele, aby można je zignorować. Jedno z pierwszych ostrzeżeń padło w XIX w. w La Salette. W Fatimie Łucja widziała anioła z ognistym mieczem. W japońskim mieście Akita s. Agnes Sasagawe usłyszała od Maryi: „Będzie kara większa niż potop, nieporównywalna z niczym, co widział świat”. O nadchodzącym Sądzie Ostatecznym mówią także objawienia w Medjugorie oraz ostatnie, uznane przez Kościół, w Kibeho w Rwandzie.

Zjawisko objawień rozszerza się. Od początku chrześcijaństwa do końca XX w. odnotowano ich kilkadziesiąt tysięcy. Zawierają zachętę do modlitwy, postu i nawrócenia. „Pomóżcie mi ocalić świat!” – woła do nas Matka Boska. Czy ludzie wreszcie usłyszą ten głos?

Objawienia Maryjne o końcu świata - ebook

9,21 zł 9,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Maria Majtyka/2017-09-24

    Dla mnie jest to fascynująca książka interesuję się wszystkim co dotyczy objawień Maryi w różnych okresach historii, tej dawnej i współczesnej. Czytam wszystko co wpadnie mi w ręce. Polecam tą książkę innym tym, którzy podobnie jak ja interesuję się Tą tematyką.

1 - 1 z 1 opinii