Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Oczy uroczne – ebook

Marta Kisiel  

11.03.2019

polski

239

Uroboros

978-83-280-6758-5

Ocena: 5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Oczy uroczne - ebook

31,99 zł
?

Opis

Gdzie anioł nie może, tam czorta pośle. Laureatka Nagrody im. Janusza A. Zajdla powraca z nowymi dożywotnikami w kolejnej odsłonie bestsellerowego cyklu!

Wraz z nieoczekiwanym atakiem zimy nadciągają równie niespodziewane kłopoty. Ktoś lub coś grasuje po okolicy, atakując przypadkowe osoby. Tymczasem Bazyl wyraźnie coś knuje i w tej intrydze niespodziewanie zyskuje sprzymierzeńca, zaś przyjaźń Ody z Rochem zostaje wystawiona na poważną próbę. Lecz wszystko to blednie w obliczu tajemnic sprzed wielu lat, jakie skrywa pobliski cmentarz – i niewielki staw w samym sercu ciemnego lasu.

Nadciąga czas nieprzejednanej nocy. Czas śmierci.

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  Halina Grice/2019-04-22

  Książka uroczna jak oczy Ody. Oda taka ludzka, mimo że nie do końca człowiekiem jest, taka nasza Wiła Szaławiła, której nie sposób nie kochać. Do tego Roch, jakże męsko wkurzający czasami, a jednak sympatyczny. A do tego Bazyl, czarcisko nieziemskie, kochane, takie do przytulania i ściskania non stop. Jedyną jego wadą jest wada wymowy.
  Miałam w planach inną książkę ale jak tylko ukazały się Oczy uroczne, cała reszta zeszła na drugi plan. Bo książki AŁTORKI nie mogą czekać, bo ja czekałam na nią już zbyt długo, żeby jeszcze bardziej przeciągać tę chwilę. Bo chociaż wiedziałam, że nie będzie tu moich ulubieńców z Dożywocia, miałam pewność, że dalej będę się rozkoszować każdą przeczytaną stroną, każdym zdaniem, zaczarowanym klimatem i niezwykłym kisielowym poczuciem humoru. Wiedziałam mniej więcej czego się spodziewać po przeczytaniu opowiadania Szaławiła, wprowadzającego nas w klimat Oczu urocznych. I nie zawiodłam się, o nie! Dostałam co chciałam, czego oczekiwałam i tylko żal mam do AŁTORKI, że będę musiała długo czekać na kolejne książki.
  Uwielbiam!

 • Ocena:5
  Iwona /2019-04-02

  "...ja jesztem czortem, a ty jesztesz beszfolnym narzendżem f mych czortofskich łapach, mjentkom czasztolinom, ż której lepje i fyczynam fedle uznanja fantażyjne kształty" - i jak tu nie pokochać Bazyla :);)
  Cudowny czort :)
  Książka miła i przyjemna, czyta się szybko. Z niecierpliwością już czekam na kolejna część.
  Tajemnice, humor, świetne postaci to główne atuty tej książki.
  Duży plusik za nawiązanie do wierzeń i folkloru słowiańskiego.
  Polecam :)

1 - 2 z 2 opinii