Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Odkryj swój los. Wróżby i rytuały – ebook

TANIEJ 7 %

Jacquelline Lanser  

16.09.2015

05.08.2015

polski

89

Psychoskok

978-83-7900-430-0

Ocena: 2 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

„Odkryj swój los. Wróżby i rytuały” Jacquelline Lanser to kontynuacja dzielenia się z czytelnikami swoją tajemną wiedzą, tym razem krążącą wokół białej magii. Autorka przedstawia nam coś, co można nazwać kursem czarowania. „Czarownica to nic strasznego. Oznacza osobę, która ma wiedzę. Umie pracować z subtelnymi energiami. Umie wchodzić w inny wymiar i nawiązać kontakt z istotami duchowymi. Mogą to być zarówno dusze osób zmarłych, jak i żywych” - pisze w swojej książce Jacquelline Lanser. Autorka zajmuje się takimi wydarzeniami, których mądrzy ludzie nie umieją wytłumaczyć twierdząc, że są to głupoty.

Większość z nas chciałaby coś zmienić w swoim życiu. Czasami taka zmiana wydaje się być w zasięgu naszych możliwości, innym razem wydaje się, że nic nie jesteśmy w stanie zrobić. Okazuje się jednak, ze nie ma rzeczy niemożliwych, wystarczy tylko uwierzyć w... magię. Jak „wyczarować” sobie idealnego partnera? Jak czytać komuś z oczu? Jak odgadywać myśli innego człowieka? Na te i wiele innych pytań odpowiada autorka w swojej książce.

Odkryj swój los. Wróżby i rytuały - ebook

13,86 zł 14,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 2 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:2
    Sylwia Maciuk/2019-03-28

    Książka bardzo powierzchowna. Ani dla początkujących ani dla zaawansowanych. Moim zdaniem za pomocą tej książki i tylko w niej zawartej wiedzy nie da się odmienić niczyjego losu.

1 - 1 z 1 opinii