Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Odprowadzam ciszę – ebook

CENA NEXTO

Alicja Masłowska – Burnos  

20.10.2016

11.10.2016

polski

298

Psychoskok

978-83-7900-664-9

Ocena: 2 (1 oceniający) Oceń produkt

  • PDF
  • EPUB
  • MOBI

Opis

"
„Odprowadzam ciszę” Alicji Masłowskiej-Burnos to druga część ""Trylogii ciszy"", powieści obyczajowo - psychologicznej, w tle z subtelną nutą erotyzmu.

Majka Karewicz, bohaterka znana z pierwszej części ""Nie wchodź w moją ciszę"", próbuje uwolnić się od bolesnych wspomnień, ogarnięta jest smutkiem, żalem, złością i niepewnością. Rany duszy nie zabliźniły się, co nie pozwala kobiecie na bardziej racjonalne podejmowanie decyzji, priorytetem staje się konfrontacja z faktami, tragedią i rozpaczą. Maja powoli patrzy w przyszłość. Zaczyna zdawać sobie sprawę, że czasami trzeba coś nieodwołalnie stracić, aby później docenić w pełni to, co oferuje los.

Maja i Adam - żona i mąż, para kochanków, pracoholiczka i charyzmatyczny deweloper, po raz kolejny będą musieli zmierzyć się z bezwzględnymi i mściwymi ludźmi. Powtórnie ich wielkie i namiętne uczucie zostaje wystawione na próbę. Układy, szantaże i groźby stanowią podstawę całej fabuły. Traumatyczna przeszłość powraca, odciska swe piętno na teraźniejszości, czy niesie ze sobą konsekwencje na przyszłość? Czy Majce uda się rozpalić płomień miłości w małżeństwie, zlikwidować powstały mur przemilczania, wyjaśnić wszelkie tajemnice i niedomówienia, zwłaszcza teraz, kiedy oboje z mężem tak bardzo siebie potrzebują?

Skomplikowane relacje i doświadczenia zawodowe zostały zebrane w taki sposób, iż stanowią bardzo subtelny charakter powieści, mimo bardzo mocno rozwiniętego wątku kryminalnego. Konsekwencją tego jest książka bardzo dojrzała, koncentrująca się zarówno na życiu wewnętrznym bohaterów, jak i na skomplikowanej akcji. Proporcje pomiędzy tymi elementami są doskonale wyważone, a następujące po sobie wydarzenia i wielowątkowa intryga przyciągają naszą uwagę i zmuszają do głębokiej koncentracji.

"

Odprowadzam ciszę - ebook

11,34 zł 12,60 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium

7,56 zł 12,60 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 2 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:2
    Agata Motek/2018-08-12

    Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam od razu cała trylogię i ... tak słabych książek już dawno nie miałam okazji czytać, a przeczytałam tylko dlatego, że kupiłam. Szczegółowe (z metkami) opisy strojów bohaterów stanowią co najmniej 1/3 część książki, słabiutka przewidywalna historia, błędy ortograficzne i redakcyjne. Polecam trzymać się z daleka.

1 - 1 z 1 opinii