Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Odrodzony – ebook

CENA NEXTO

Agnieszka Bruckner  

23.12.2023

22.12.2023

polski

323

NieZwykłe

978-83-8362-239-2

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Alessandro Santo, brat Domenico, od zawsze nosił miano bawidamka o dużym poczuciu humoru. Mężczyzna bez wielkiego wysiłku skradał niewieście serca i choć sam miał wiele kobiet, żadna nie miała jego.
Pogodzony, że nie znajdzie idealnej żony, Santo decyduje się na aranżowane małżeństwo. Ku jego zaskoczeniu między nim a jego wybranką bardzo szybko rodzi się szczere i prawdziwe uczucie. Alessandro w końcu zaczyna rozumieć, czym są szczęście i miłość. Para snuje plany na przyszłość, a mężczyzna wraz z bratem jeszcze usilniej stara się, by ich krewnym nie groziło żadne niebezpieczeństwo.
A jednak są sytuacje, w obliczu których nawet bracia Santo nie posiadają żadnej władzy…
Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Opis pochodzi od Wydawcy.

Odrodzony - ebook

35,91 zł 39,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,90 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

23,94 zł 39,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,90 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!