Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Opowiedz mi swoją historię – ebook

TANIEJ 7 %

Katarzyna Janus  

18.05.2022

18.05.2022

polski

424

Wydawnictwo FILIA

978-83-8280-097-5

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

LOSY LUDZKIE, CZASAMI NAJBARDZIEJ ZASKAKUJĄCE I DRAMATYCZNE, POTRAFIĄ JEDNAK MIEĆ SZCZĘŚLIWY FINAŁ, PODOBNIE JAK POPLĄTANE WSTĄŻKI MOŻNA ROZPLĄTAĆ I UŁOŻYĆ NA SWOIM MIEJSCU.

Matylda Wiśniewska jest psychologiem klinicznym i pracuje w szpitalu. Jednak los jej nie oszczędza. Jednego dnia dowiaduje się, że nie jest córką swojego ojca, a już następnego odchodzi od niej mąż. Kobieta ma wrażenie, że jej świat się wali. Natalia Krzyżanowska jest piękną dziewczyną, od dzieciństwa zakochaną z wzajemnością w koledze z klasy, Kajetanie. Tuż przed maturą okazuje się, że oboje zostaną rodzicami, na dodatek spodziewają się bliźniąt. Łącząca ich miłość okazuje się wyjątkowa.

Tymczasem okrutny los nie daje młodym spokoju, Kajtek ginie w wypadku motocyklowym. Obie kobiety spotykają się w szpitalu…

Opowiedz mi swoją historię - ebook

41,76 zł 44,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2022-06-06

    Można sie czepiać, że to książka przewidywalna do bólu i niemal od początku wiadomo kto z kim, gdzie i dlaczego, ale czyta się ją bardzo przyjemnie. W książce cały czas coś się dzieje, emocjonalnie też takie trochę up and down, są chwile prawdziwych wzruszeń i chwile skłaniajace do refleksji... Mnie się podobała i "wciągnęłam" ją w jedno popołudnie.

1 - 1 z 1 opinii