Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Oszukana – ebook

TANIEJ 7 %

Magda Stachula  

15.05.2019

15.05.2019

polski

368

Purple Book

9788383101989

Ocena: 4 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Jestem Lena, mam dwadzieścia trzy lata, interesuję się fotografią, mieszkam w uroczej willi nad jeziorem. W wielkim domu, otoczonym lasem, tylko ja, mój chłopak i nasz pies. Jednym wyda się to romantyczne, innym mroczne, nic z powyższych, dla mnie to prostu idealna kryjówka. Musiałam uciekać, musiałam się gdzieś schować, nie chciałam umrzeć. Żyję chwilą, stronię od ludzi, codziennie przekonuję siebie, że moje wcześniejsze życie nie istniało. Tak jest prościej. Gdy się w kółko powtarza kłamstwa, w końcu zaczyna się w nie wierzyć. Ale to tylko część prawdy o mnie. Tak jak Ty mam swoje tajemnice i lęki. Najbardziej boję się, że jeśli przeszłość mnie odnajdzie, zginę! To co mi się przydarzyło, równie dobrze mogło spotkać Ciebie. Uważaj na siebie i pamiętaj, niektórzy ludzie kłamią.

Oszukana - ebook

25,95 zł 27,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  Karolina Ogonowska/2020-07-03

  Świetna książka, bardzo fajnie napisana, cały czas trzyma w napięciu do ostatniej chwili, przeczytałam ja jednym tchem. Gorąco polecam!

 • Ocena:3
  Halina Grice/2019-10-13

  Przyjemne czytadełko, ale bez efektu WOW. Thriller to był mierny, ciarek nie miałam, bać też się nie bałam. Ot, taki lekki babski kryminałek. Autorka ma lekkie pióro i czyta się ją szybko i bez zgrzytania zębami ale to nie wystarczy, żeby ocenić książkę wyżej niż "przeciętna". Takich i podobnych pozycji jest nieskończenie wiele, ta niczym szczególnym się na ich tle nie wyróżnia. A Lena, główna bohaterka tak mi działała na nerwy, że czasami miałam ochotę na nią nawrzeszczeć. Pani Magda starała się poruszyć ważny wątek - handel kobietami to sprawa bardzo poważna, jednakże sposób opowiedzenia tej historii nie wzbudził we mnie wielkich emocji, cóż, nie wzbudził nawet małych emocji.
  Ale jako lekki przerywnik książka sprawdziła się nieźle.

1 - 2 z 2 opinii