Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Pachnący naftaliną – ebook

CENA NEXTO

Oliwia Stępień  

21.02.2019

21.02.2019

polski

Novae Res

978-83-8147-244-9

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Zemsta się nie przedawnia.

Kiedy Alicja ucieka sprzed ołtarza w przeddzień ślubu, nie wie jeszcze, że tak naprawdę nie da się uciec zbyt daleko. Szczególnie jeśli po drodze skręci się kilka razy w niewłaściwą stronę... Kobieta wpada w sidła Adama, tyrana ukrywającego się pod maską porządnego człowieka i cenionego kardiologa. Upokarzana i zaszczuta, pewnego dnia decyduje się wymierzyć sprawiedliwość swojemu dręczycielowi i rozpoczyna nowe życie. Ale kiedy wydaje się, że w końcu znalazła upragniony spokój, ktoś postanawia ją rozliczyć z przeszłości...

Ucieczka sprzed ołtarza to dopiero wierzchołek góry lodowej. Całą resztę wydarzeń, które odmieniły życie Alicji, odkrywamy stopniowo, śledząc fabułę z zapartym tchem. To słodko-gorzka historia o tym, ile może kosztować jeden, popełniony lata temu błąd.
Paulina Kukuła, mala-czytelniczka.blogspot.com

Wciągająca historia o powracającej przeszłości i różnych obliczach zemsty. Wywołuje dreszcze, intryguje dobrze zakamuflowaną tajemnicą i zaskakuje na końcowych stronach. Przeczytałam jednym tchem.
Wioleta Sadowska, www.subiektywnieoksiazkach.pl

Książka autorstwa Oliwii Stępień opowiada o Alicji, której życie całkowicie zmienia się po tym, gdy ucieka ona sprzed ołtarza. Jest to pełna szokujących zwrotów akcji opowieść o przebaczeniu i chęci zemsty. Świetnie napisana i bardzo wciągająca.
Natalia Świętonowska, www.oksiazkachinietylko.pl

Oliwia Stępień - na co dzień studentka filologii dla mediów na Uniwersytecie Warszawskim. Prywatnie miłośniczka teatru, kotów i wegańskiej kuchni. Zadebiutowała w 2016 roku powieścią pt. Sabat zgorzkniałych czarownic.

Pachnący naftaliną - ebook

21,60 zł 24,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 24,00 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

14,40 zł 24,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 24,00 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Wiesława Kamińska/2019-03-17

  Pamiętam, jak mój kilkuletni syn namiętnie ogladał bajki w telewizji. Niektóre znał już na pamięć, ale jak zbliżała sie jakaś scena, która budziła w nim lęk, wstawał i obserwował co się będzie działo, zaglądając jednym okiem zza futryny drzwi...
  To nie jest taka książka, która budziłaby aż taki lęk, ale emocji nie brakuje. Trudno odmówić autorce kreatywności - stworzyła coś, co potrafi przykuwać uwagę. Najlepiej świadczy o tym fakt, że "wciągnęła" ją w jedno popołudnie.
  Nie będę wdawać się w szczegóły, aby nie pozbawiać Was przyjemności z czytania. Obiecuję tylko, że dzieje się sporo, a zakończenie - jak dla mnie - zaskakujące.

1 - 1 z 1 opinii