Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Pacjent – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Max Czornyj  

27.10.2021

27.10.2021

polski

336

Wydawnictwo FILIA

978-83-8195-794-6

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Informacja przekazana przez dyspozytorkę wzbudza niepokój komisarza Deryły. Coś się stało z jego partnerką, Tamarą Haler. Po przeprowadzeniu serii badań kobieta zniknęła ze szpitalnego oddziału i nie ma po niej śladu. Gdzie się podziała? Dlaczego przepadła bez wieści?

Kolejny telefon jest niczym ziszczenie się najgorszego koszmaru.

Szaleniec twierdzi, że uprowadził Haler i uwolni ją tylko pod jednym warunkiem. Deryło musi wykonać pewne zadanie. Jest ono nie tylko czystym szaleństwem, ale co gorsze, komisarz dostaje na nie jedynie dwanaście godzin.

Rozpoczyna się przerażająca walka z czasem. Zaskakujący kres jest coraz bliżej...

Pacjent - ebook

30,60 zł 32,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Aellirenn_czyta/2021-11-07

  Deryło odbiera telefon, którego wolałby nigdy nie dostać. Ma dwanaście godzin, żeby uratować Tamarę Haler. Czy komisarz wygra wyścig z czasem?

  Panie Czornyju kochany, jedyny, co Pan tu odstawił?! Uwielbiam mocne sceny w książkach, a autor ma wybitny talent do opisywania ich w apetyczny (sic!) i zarazem obrzydliwy sposób, choć wydawałoby się, że to się wyklucza. I tutaj była jedna scena, gdzie musiałam zamykać oczy i zacząć głęboko oddychać, żeby nie zwrócić kolacji. Po tylu książkach z Deryłą, nie myślałam, że jeszcze autor jest w stanie mnie tak poruszyć. Brawo!

  Pomysł na fabułę genialny. Tym razem dosłownie gnamy, bo czasu jest mało, a zadań do wykonania mnóstwo. Komisarz musi się spieszyć, a ja odruchowo czytałam wściekle szybko, jakby to miało wpływ na czas w powieści. Mam wrażenie, że Czornyj wcisnął gaz do dechy, odpiął pasy i zaszalał. I mnie się to szaleństwo podoba jak nie wiem co!

  Gorąco polecam!

1 - 1 z 1 opinii