Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Pan Toti i Plątacze czasu. Co to jest czas? – ebook

CENA NEXTO

Sorn Gara  

20.09.2023

28.08.2023

polski

48

Fundacja PAN TOTI I PRZYJACIELE

9788396888617

  • PDF

Opis

Pan Toti jest bohaterem książek, kolorowanek i serialu animowanego. Dzieci mogą jego przygody czytać, a także oglądać w telewizji i w internecie.

Książki z serii „Pan Toti” są stworzone do nauki czytania. Zawierają krótkie akapity rozdzielone ilustracjami. Wypowiedzi bohaterów rozróżnione są kolorami, a krój pisma i jego wielkość dostosowane są do potrzeb dziecka. Seria rozwija u dzieci umiejętność zapamiętywania, poprzez krótkie rymowanki wplecione w tekst. Na końcu bajki znajduje się rymowany morał podsumowujący poprawne zachowanie bohaterów. Ilustracje wzbogacone są o zgadywanki obrazkowe, zagadki na spostrzegawczość i labirynty do pokonania. W przygody bohaterów wpleciono elementy edukacyjne poszerzające wiedzę dziecka.

Głównym bohaterem jest Pan Toti, człowieczek wielkości palca poszukujący skarbów w kopalni ukrytej pod podłogą. Zawsze znajduje skarb, który pomaga w rozwiązaniu problemu na wyspie. Wiodącym motywem książki "Pan Toti i Plątacze czasu" jest czas. To trudne zagadnienie dla dziecka, dlatego stworzyliśmy książkę z wciągającą przygodą, wyjaśniającą i przekazującą wiedzę na temat czasu. Dziecko nauczy się mierzyć upływ czasu, pozna historię czasomierzy, zrozumie wpływ czasu na różne aspekty życia i specyfikę indywidualnego odczuwania czasu, zdoła również przyswoić sobie zasady dobrego wychowania związane z czasem. W książce znajdują się rady dla rodziców, aby wesprzeć wychowanie dzieci i podpowiedzieć proste sposoby dobrej organizacji czasu i wprowadzić nawyki punktualności i nieodwlekania zadań na później,.

Pan Toti i Plątacze czasu. Co to jest czas? - ebook

11,34 zł 12,60 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium

7,56 zł 12,60 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!