Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Pan Toti i tajemnicze pudełko – ebook

CENA NEXTO

Sorn Gara  

20.09.2023

28.08.2023

polski

48

Fundacja PAN TOTI I PRZYJACIELE

9788395376894

  • PDF

Opis

Pan Toti jest bohaterem książek, kolorowanek i serialu animowanego. Dzieci mogą jego przygody czytać, a także oglądać w telewizji i w internecie.

Książki z serii „Pan Toti” są stworzone do nauki czytania. Zawierają krótkie akapity rozdzielone ilustracjami. Wypowiedzi bohaterów rozróżnione są kolorami, a krój pisma i jego wielkość dostosowane są do potrzeb dziecka. Seria rozwija u dzieci umiejętność zapamiętywania, poprzez krótkie rymowanki wplecione w tekst. Na końcu bajki znajduje się rymowany morał podsumowujący poprawne zachowanie bohaterów.

Ilustracje wzbogacone są o zgadywanki obrazkowe, zagadki na spostrzegawczość i labirynty do pokonania. W przygody bohaterów wpleciono elementy edukacyjne poszerzające wiedzę dziecka.

Głównym bohaterem jest Pan Toti, człowieczek wielkości palca poszukujący skarbów w kopalni ukrytej pod podłogą. Zawsze znajduje skarb, który pomaga w rozwiązaniu problemu na wyspie. W tej książce Pan Toti znajduje tajemnicze pudełko, wychowuje małego smoka i uczy go latania.

Pan Toti i tajemnicze pudełko - ebook

11,34 zł 12,60 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium

7,56 zł 12,60 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!