Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Pisarka – ebook

CENA NEXTO

Magda Stachula  

14.06.2023

14.06.2023

polski

336

Wydawnictwo Luna

9788367790741

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Ukradłaś mi moją historię.

Przez ciebie moje życie straciło na jakości. Jesteś tam, gdzie oczami wyobraźni widzę siebie.

To nie ty powinnaś być szczęśliwa, tylko ja.

Laura Ruta to bestsellerowa autorka thrillerów. Właśnie świętuje premierę najnowszej powieści, która zbiera entuzjastyczne recenzje. Dzień po spotkaniu z czytelnikami pisarka dostaje tajemniczą przesyłkę, której zawartość przypomina jej groźbę sprzed lat. Kto jest nadawcą? Jak zdobył adres Laury? I wreszcie skąd wie, kiedy skończy się jej życie. Czy właśnie oznajmił, że planuje ją zabić? Kilka dni później Laura Ruta znika bez śladu. Ruszają poszukiwania, policja przesłuchuje świadków i podejrzanych, a media spekulują, czy to zaplanowany, marketingowy performance czy jednak ktoś uprowadził pisarkę.

Co się stało z Laurą Rutą? Czy kobieta wciąż żyje? Przejmujący thriller, który zanurzy Cię w mroku niespełnionej zemsty, wykreowanej przez chorą wyobraźnię.

Pisarka - ebook

33,39 zł 35,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Aellirenn_czyta/2023-08-23

  Lura Ruta jest bestsellerową autorką thrillerów. Właśnie świętuje premierę najnowszej powieści, kiedy dostaje tajemniczą przesyłkę, która przypomina groźby sprzed lat.

  Korona królowej thrillerów w nurcie domestic noir od lat znajduje się na głowie Magdy Stachuli, a po tej książce… no cóż, korona siedzi jeszcze ciaśniej! Bo to było takie dobre!

  Uwielbiam wycieczki autorki w sam środek umysłów bohaterów. Kocham to zastanawianie się, kto stoi za całą manipulacją. Tutaj nie ma miejsca na nudę, za to jest mrocznie, a czytelnik przedziera się przez gęstwinę paranoicznych myśli w szalonym tempie. Bo musicie wiedzieć, że tej książki odłożyć się nie da - wciąga jak chodzenie po bagnach

1 - 1 z 1 opinii