Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Pleban – ebook

CENA NEXTO

Patryk Nowodworski  

25.04.2013

02.04.2013

polski

262

Psychoskok

978-83-7900-045-6

Ocena: 1 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

Pleban Patryka Nowodworskiego to straszna historia o duchach, która dotyczy dawnej i mrocznej zależności między księdzem, domem a pewną rodziną. Jest to także opowieść o cierpieniu, grzechu i wybaczaniu.

Młody człowiek obudziwszy się rano, stwierdza, iż ma całkowitą pustkę w głowie. Niby wie, że obok niego leży śpiąca żona, że ma dziecko, ale nie potrafi „złapać” kontaktu z rzeczywistością. Przytrafia mu się to już kolejny raz w życiu. Jego ciało wykonuje pewne podstawowe czynności niejako z automatu. Po upływie kilku lat, wraz z żoną kupują od sędziwego proboszcza stary dom, do którego się przeprowadzają. Tam zaczynają dziać się dziwne rzeczy, które z początku sugerują mu, iż posiadłość, którą nabył jest nawiedzona, jednak wraz z odkrywaniem tajemnic domu, prawda okazuje się znacznie bardziej mroczna i zaskakująca.

Autor jest młodym człowiekiem, który próbuje odnaleźć się, jako pisarz. Jego pierwszą wydaną powieścią była Kochanka - komediowy romans z elementami erotyki. Tym razem spróbował swoich sił w nieco innym gatunku literackim.

Wydanie dostępne w nowej wersji formatu MOBI.

Pleban - ebook

13,50 zł 15,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 1 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:1
    Jarek/2013-07-13

    Strata czasu i pieniędzy. Książka fatalnie napisana i w ogóle nie nadaje się do publikacji. Chyba że kogoś bawią takie potworki jak "Momentalnie poczułem, jak z rozciętej wargi trysnęła mi fontanna krwi" czy też "Gwałtownie przeszło mnie bliżej nieokreślone i dziwne uczucie, jakby ciarki czy coś tam". Nie polecam.

1 - 1 z 1 opinii