Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Po dwóch stronach – ebook

CENA NEXTO

Wilbur Smith  

29.07.2020

29.07.2020

polski

448

Wydawnictwo Albatros

978-83-8215-148-0

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Kontynuacja „ Łez wojny”.

Epicka opowieść o odwadze, zdradzie i sile miłości. Historia, która zabiera czytelników w samo serce wojennej pożogi.

Saffron Courtney i Gerhard von Meerback. Dwoje bohaterów. Jedna nierozerwalna więź.

Wojenna zawierucha rozdziela Saffron Courtney i Gerharda von Meerbacha. Gerhard – pomimo sprzeciwu wobec nazistowskiego reżimu – walczy o ojczyznę, mając nadzieję, że pewnego dnia uda mu się pozbawić władzy Hitlera i jego popleczników. Ale kiedy jego jednostka zostaje wysłana na front wschodni, by walczyć pod Stalingradem, wie, że jego szanse na przeżycie maleją z dnia na dzień.

Tymczasem Saffron – zwerbowana przez brytyjski wywiad – zostaje wysłana do Belgii, gdzie wkrótce staje się celem najbardziej bezwzględnego agenta nazistowskiego rządu.

Rozdzieleni kochankowie ryzykują własne życie, bez nadziei, że los jeszcze kiedyś ich połączy…

Po dwóch stronach - ebook

37,11 zł 39,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2020-12-23

    Super książka... Historia Saffron i Gerharda tym razem toczy się zupełnie osobno, a kochankowie z uwagi na II. wojnę walczą po dwóch stronach barykady, nie mając ze sobą żadnego kontaktu...
    Chwilami byłam przytłoczona tym, co czytam. Ogrom okrucieństwa tej wojny jest porażający, a fragmenty o życiu w obozach niemieckich są wręcz nie do zniesienia... Wilbur Smith nie bawi się w lukrowanie rzeczywistości i chwilami tnie piórem, jak brzytwą. W książce wiele się dzieje, bo oprócz wojny jest też życie, uczucia i moralne dylematy. Polecam lekturę, choć nie jest to łatwa, lekka i przyjemna tematyka. Na jakiś czas chyba wyleczyłam się z takich lektur i potrzebuję czasu, by ochłonąć.

1 - 1 z 1 opinii