Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Pod obcym niebem – ebook

CENA NEXTO

Sylwia Kubik  

12.10.2022

12.10.2022

polski

368

Skarpa Warszawska

9788367343886

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Poruszająca historia, która wydarzyła się naprawdę! Wojna, brak jedzenia i nadziei na lepsze jutro, to codzienność Lucjana i Marianny. Ona żyje w Kraju Warty, on w Generalnym Gubernatorstwie. Łączy ich jedno – bieda, która sprawiła, że dobrowolnie zgłosili się na roboty do Niemiec. Na obczyźnie, w otoczeniu wrogo nastawionych ludzi musieli szybko dorosnąć. Byli zupełnie różni: ona z drzazgą w sercu, on z głową pełną marzeń. I różne mieli plany na przyszłość. Życie jednak szybko wszystko zweryfikowało. Musieli zmierzyć się z sytuacją, której nie planowali, a która związała ich losy na zawsze.

Pod obcym niebem” to przejmujący obraz czasów, gdy ludzie musieli walczyć o każdy kolejny dzień życia, a miłość ponad podziałami była prawdziwym wyzwaniem.

Pod obcym niebem - ebook

40,41 zł 44,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 22,45 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

26,94 zł 44,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 22,45 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2022-10-26

    Kolejna odsłona wojennej zawieruchy, tym razem autorstwa Sylwii Kubik. Czym różni sie od innych książek o tej tematyce? Przede wszystkim tym, że autorka postanowiła opisać w niej losy swojej własnej rodziny. Konkretnie dziadków, którzy poznali się podczas wojny już w Niemczech, skierowani tam na przymusowe roboty. Przeczytałam tą książkę z dużym zainteresowaniem, a jeśli autorka nosi się z zamiarem jej kontunuacji, na pewno sięgnę po kolejny tom.
    Ten trudny czas w naszej historii jeszcze długo będzie inspiracją dla pisarzy i jeszcze wiele razy skłoni czytelników do głębokiej refleksji, a to budzi nadzieję, że pamiętając o tamtych czasach unikniemy powtórki z przeszłości.

1 - 1 z 1 opinii