Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Pod wspólnym niebem 3: Jutro pokochamy Rzym. Pod wspólnym niebem – ebook

CENA NEXTO

Magdalena Kołosowska  

12.05.2022

11.05.2022

polski

304

Replika

9788367295215

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

ILE TRZEBA STRACIĆ, ŻEBY ZROZUMIEĆ?

Irmina – od kilku lat w szczęśliwym, wydawałoby się, związku ze swoją szkolną miłością. Jednak określenie „szczęśliwy” z każdym kolejnym rokiem zaczyna budzić jej wątpliwości. Zwłaszcza że ukochany coraz mocniej ulega wpływom swojej despotycznej i zaborczej matki. Sytuacji nie ratują jego powtarzające się co roku oświadczyny, które Irmina konsekwentnie odrzuca. I choć wygląda na to, że Irmina już nie zmieni podejścia do instytucji małżeństwa, nigdy nie wiadomo, co przyniesie życie…

Jak w zwariowanym świecie odnajdą się Irmina i jej przyjaciółki: Zosia, która goniła Paryż i Danusia, która miała zobaczyć Neapol? Tym razem to Irmina zabiera nas do Rzymu, aby po drodze pokazać świat pełen zwykłych ludzi, małych szczęść i wielkich dramatów. Polecam Wam niezwykle emocjonujące zamknięcie trylogii „Pod wspólnym niebem”.

Nie będziecie żałować tej lektury!

Joanna Onysk

Pod wspólnym niebem 3: Jutro pokochamy Rzym. Pod wspólnym niebem - ebook

30,60 zł 32,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2022-05-18

    Ta książka jest jak plaster na wszystkie boleści. Tak bardzo zżyłam się z jej zwariowanymi bohaterkami, Danusią, Imką i Zosią, że ciężko mi myśleć o całej trylogii w czasie przeszłym. A gdy jeszcze wiem, że ta prawdziwa, na początku tylko wirtualna przyjaźń, zakwitła w Messengerze? Cóż - ja też mam takie wirtualne przyjaciółki od lat i choć nie widziałyśmy się nigdy w życiu face to face, kocham je całym sercem i zrobiłabym dla nich bardzo wiele... Dokładnie tak, jak Imka, Danka i Zosia. Żadnej z nich los nie rozpieszczał, o czym przeczytacie być może, ale książka jest z tych pozytywnych. I do śmiechu i do płaczu, a i chwilami do refleksji. Dla mnie bombowa lektura na czas kanikuły. Zachęcam do lektury całej trylogii.

1 - 1 z 1 opinii