Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Podróże doktora Dolittle – ebook

CENA NEXTO

Hugh Lofting  

10.01.2015

10.01.2014

polski

350

Zysk i S-ka

9788377856420

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Doktor Dolittle wyrusza na wyprawę do odległych krain, podczas której czekają go zdumiewające przygody. Towarzyszy mu jako asystent Tomek Stubbins i to właśnie on snuje opowieść o tej ekscytującej podróży. W towarzystwie swoich ukochanych zwierząt z papugą Polinezją na czele bohaterowie wyruszają na tajemniczą wyspę Czepiaków w poszukiwaniu zaginionego podróżnika, Długiej Strzały. Po wielu zapierających dech przygodach na morzu podróżnicy docierają na poszukiwaną przez siebie pływającą wyspę. A tam... przygody rozpoczynają się na dobre: doktor uwalnia Długą Strzałę, uczy Indian wielu pożytecznych rzeczy, pertraktuje z wielorybami i odbywa pouczającą pogawędkę z wielkim ślimakiem morskim, w efekcie której bohaterowie wyruszają w kolejną pasjonującą wyprawę, tym razem na dno oceanu...

ARCYDZIEŁO LITERATURY DZIECIĘCEJ

"Dziecko, które nie ma okazji zaznajomić się z przesympatycznym i niezmiennie pogodnym doktorem Dolittle'em oraz jego przyjaciółmi ze świata zwierząt, nieodwracalnie traci w życiu coś ważnego".

Jane Goodall, autorka Przez dziurkę od klucza

Podróże doktora Dolittle - ebook

14,88 zł 16,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Adrian/2021-04-05

  Syn bardzo lubi przygody Doktora Dollitlea, historie są pouczające i ciekawe.
  Niestety, książka ma bardzo dużo literówek, które wyglądają na błędy wynikające ze skanowania.
  Zamiast np. słowa Ile jest He, bardzo dużo dziwnych literówek zamaist RN jest M. Przed słowami pojawiają się dodatkowe litery.
  Korekta tego wydania jest na bardzo niskim poziomie. Mam nadzieję, że zostanie to poprawione a ebook po korekcie trafi do wszystkich, którzy go zakupili.

1 - 1 z 1 opinii