Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Połączeni. Znajdź mnie – ebook

TANIEJ 7 %

Laurelin Paige  

09.12.2016

09.12.2016

polski

336

Wydawnictwo Kobiece

978-83-65506-33-7

Ocena: 2 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

"

KONTYNUACJA LOSÓW NAJBARDZIEJ ELEKTRYZUJĄCEGO DUETU WSZECH CZASÓW – SPIN-OFF KULTOWEJ TRYLOGII UWIKŁANI!

Gwen Anders rozpoczęła pracę w klubie Sky Launch, aby zapomnieć o dręczącej ją przeszłości i zacząć wszystko od nowa. Szybko odnajduje się w nowym otoczeniu. Zaprzyjaźnia się też ze swoją koleżanką z pracy – Alayną Withers oraz z nowym właścicielem, Hudsonem Piercem. Gwen czuje się tu jak w domu.

Rozpoczęcie wszystkiego od nowa wiąże się z zostawieniem za sobą trudnych wspomnień z przeszłości – wkrótce jednak okazuje się, że to nie takie proste. Gwen nie jest również w stanie zapomnieć o JC – mężczyźnie, dzięki któremu po raz pierwszy uwierzyła w to, że świat może być piękny. Jest świadoma, że nie powinna się w nim zakochiwać, jednak teraz pragnie zrobić wszystko, by nie stracić ukochanego.

Gwen obawia się, że nigdy nie będzie żyć normalnie. A jeśli nawet jej się uda, to czy powinna nadal karmić się nadzieją, że JC kocha ją na tyle mocno, aby w końcu mogli się odnaleźć?

Czy Gwen i JC pokonają przeszkody stojące na drodze do ich wspólnego szczęścia?

Czy Gwen będzie potrafiła ponownie przebaczyć ukochanemu?

Czy z próby, jakiej zostaną poddani, wyjdą silniejsi, niż byli przedtem?

`

PULSUJĄCA ZMYSŁOWOŚĆ, KTÓREJ NIE SPOSÓB OKIEŁZNAĆ

.

Laurelin Paige nie przestaje zaskakiwać nas swoimi arcydziełami. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że Znajdź mnie szybko dołączy do tej kolekcji.

– Candi, „Dirty Laundry Review”

Ta książka kipi od seksu i prowokacji. Chemia między Gwen a JC jest tak silna, że aż zapiera dech w piersiach.

– Melanie Harlow, bestselerowa autorka „USA Today”

_________

Laurelin Paige - amerykańska pisarka, autorka powieści erotycznych i romansów. Miłośniczka seriali typu Gra o tron czy Walking Dead. Wielbicielka Michaela Fassbendera. Członkini Międzynarodowego Klubu MENSA. Prywatnie żona i matka trzech córek.

"

Połączeni. Znajdź mnie - ebook

25,02 zł 26,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 2 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:2
  Nina /2018-10-18

  Nie bardzo udał się Laurelin Paige dwutomowy romans Gwen Anders i faceta, którego poznała jako JC, z którym związek, pełen gorącego seksu, został pod koniec pierwszego tomu brutalnie przerwany, kiedy okazało się, że JC jest objęty programem ochrony świadków i musi zniknąć. JC, czyli Justin Caleb Buzzo, wraca do Nowego Jorku po roku, aby zeznawać w sprawie o morderstwo. Romans rozkwita na nowo, ale pojawiają się kolejne komplikacje. I to jakie!

  Rozumiem problemy autorek współczesnych erotycznych romansów. Ich schemat jest zawsze podobny, a więc bohaterowie obciążeni, najlepiej mrocznymi, doświadczeniami z przeszłości, dzięki wzajemnemu zauroczeniu, skutecznie podsycanemu namiętnymi doznaniami seksualnymi, odnajdują pełnię szczęścia w trwałym monogamicznym związku, najlepiej uświęconym przysięgą małżeńską i gromadką wspaniałych dzieciaków. Ale po drodze oczywiście, oprócz opisów bezpruderyjnego, coraz bardziej wymyślnego seksu, na przykład w przypadku Gwen i JC, stosunków analnych, muszą występować zawsze rozmaite komplikacje. Ich charakter zależy tyleż od tak zwanych obiektywnych okoliczności, co od cech osobowościowych protagonistów. W Duecie Połączonych zawodzi przede wszystkim para głównych bohaterów. Ich histeryczne reakcje zamiast przyczyniać się do w miarę wiarygodnych zwrotów akcji poprzez budowanie lub rozładowanie napięcia, po prostu stają się coraz mniej interesujące. Przynudzają obydwoje, narratorka, czyli Gwen, poprzez swoje nieustanne mędrkowanie i wybrzydzanie, a JC korząc się i ględząc bez większego sensu i wyczucia sytuacji.

  Dotychczas książki Paige czytałam po angielsku i serial Uwikłani dość mi się podobał. Nie wiem, może lepiej odbierałabym i tę powieść w oryginale. Dobór polskiego słownictwa erotycznego robi dość żenujące wrażenie. Na dodatek, elektroniczne wydanie książki jest niechlujne, niewolne od gramatycznych i stylistycznych błędów, o literówkach nawet nie wspominając.

1 - 1 z 1 opinii