Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Pomimo wszystko – ebook

TANIEJ 7 %

Marcin Ziernicki  

22.01.2020

22.01.2020

polski

Novae Res

978-83-8147-652-2

Ocena: 2 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Teresa Mońkiewicz, trzydziestokilkuletnia rozwódka i mama nastoletniej Hani, wyjeżdża za granicę w celach zarobkowych. Jej plany niweczy druzgocąca diagnoza – ostra białaczka szpikowa – która spada na nią jak grom z jasnego nieba. Ciężko doświadczona przez los kobieta po raz kolejny jest zmuszona stanąć do walki o swoje życie, ale tym razem czuje, że może nie starczyć jej na to sił… Wkrótce jednak ludzie, których spotka na swojej drodze, pomogą jej podjąć słuszną decyzję.

Pomimo wszystko” to poruszająca opowieść o granicach ludzkiej wytrzymałości, o sile kobiecości, miłości i przyjaźni. Śmiertelna choroba okazuje się być sitem, które w precyzyjny sposób oddziela to, co najważniejsze w życiu od plew nieistotnych spraw, a cierpienie… to tylko jedna strona medalu. 

– Są wyniki – usłyszała poważny głos Justyny. Z twarzy pielęgniarki zniknął uśmiech. W zasadzie to nie musiała już nic mówić. Tereska poczuła puchnącą w swoim gardle rozpacz. Justyna przysiadła na brzegu łóżka. Nie dbała o to, że tak nie wolno. Jej zazwyczaj pogodne oczy zaszkliły się. Tereska nie mogła znieść ich widoku. Odwróciła się na łóżku i zwinęła w kłębek. Miała zamknięte oczy, gdy pielęgniarka orzekała wyrok.
– To białaczka… ostra białaczka szpikowa.


Marcin Ziernicki urodzony 6 sierpnia 1984 roku w Zawierciu. Dziennikarz, bloger. Studiował dziennikarstwo w Wyższej Szkole Dziennikarskiej im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie. Dwanaście lat spędził w Anglii, gdzie publikował w Coolturze, Dzienniku Polskim i portalu internetowym northampton.pl. Jego opowiadania ukazywały się na licznych portalach literackich. Dwa lata temu wrócił do Polski na stałe. Gdy nie pisze i nie czyta, zajmuje się ogrodem, który jest jego drugą pasją.

Pomimo wszystko - ebook

35,34 zł 38,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 2 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:2
    Wiesława Kamińska/2020-04-17

    Będę okrutna... Kompletna strata czasu i nie wiem, jak udało mi się doczytać do końca. Ciekawiło mnie po prostu, co w końcu stanie się z ciężko chorą, główną bohaterką. A książka przypomina jeden wielki "kufer rozmaitości", albo "biuro rzeczy znalezionych" i odniosłam wrażnie, że to pierwsza i zarazem ostatnia książka autora, w której chciał zawrzeć wszystkie swoje pomysły, będąc świadomym, że drugiej okazji nie będzie...

1 - 1 z 1 opinii