Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Porzuceni – ebook

CENA NEXTO

Maciej Kaźmierczak  

05.10.2022

05.10.2022

polski

Wydawnictwo Muza

978-83-287-2391-7

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Mroczna, pełna napięcia opowieść o osamotnieniu, strachu, nadziei i sieci kłamstw, z której nie sposób się wyplątać.

W jednym z łódzkich parków znaleziono truchła psów. Pod nimi zostaje odkryte ciało zaginionego przed tygodniem małego chłopca. Świadkiem makabrycznego odkrycia jest Malwina Król.

Tego samego dnia okazuje się, że z domu dziecka, w którym pracuje, zniknął jeden z wychowanków, dziewięcioletni Marcin. Chłopiec pobiegł za uciekającym psem i już nie wrócił.

Policja nie łączy obu tych spraw, do momentu, kiedy do śledczych z Łodzi zgłasza się komisarz z Gdańska. Twierdzi, że przed trzema laty doszło na plaży do identycznego morderstwa. Sprawy nigdy nie wyjaśniono. Zakopane na wydmie dziecko zostało uduszone, a na jego szyi odkryto takie same ślady, jak na zwłokach małego chłopca z parku.

Śledczy wiedzą, że mają do czynienia ze sprawą, w której makabryczna i trudna do zrozumienia zbrodnia to dopiero początek. Rozpoczyna się wyścig z czasem.

Porzuceni - ebook

32,31 zł 35,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 35,90 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

21,54 zł 35,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 35,90 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Aellirenn_czyta/2022-10-28

  W łódzkim parku znaleziono truchła psów. Pod nimi znajduje się jeszcze coś…

  Bardzo lubię pióro Kaźmierczaka, więc od razu złapałam za tę książkę. Zarwałam z nią noc i powiem Wam, że było warto.

  Autor ma wybitny talent i umiejętność do malowania słowem. Maluje obrazy przytłaczające, makabryczne, ale przy tym pełne artyzmu. Nie da się ich wyrzucić z głowy, bo niosą za sobą ogromny ładunek emocjonalny. Tym razem to była samotność. Spadła na mnie jak głaz, spod którego nie można się wydostać. Nieprzyjemne, ale bardzo mocne i potrzebne zagranie ze strony Kaźmierczaka. Brawo!

  Fabuła oczywiście genialna. Wciągnęłam się tak, że skończyłam czytać o trzeciej nad ranem. Chyba niczego już dodawać nie muszę �� I to zakończenie! Matko i córko, jakie niewygodne i dobre!

  Takie thrillery chcę czytać. Czytajcie i Wy.

1 - 1 z 1 opinii