Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Projekt Riese – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Remigiusz Mróz  

26.01.2022

26.01.2022

polski

480

Wydawnictwo FILIA

978-83-8195-903-2

Ocena: 3.8 (4 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Riese. Największy projekt nazistowskich Niemiec, którego przeznaczenie wciąż pozostaje nieznane. Niegdyś być może podziemne miasto, arka przetrwania lub fabryka, w której pracowano nad bronią jądrową – dziś atrakcja turystyczna w Górach Sowich.


Odwiedzić postanawia ją pięcioro ludzi, zupełnie nieświadomych tragedii, która ma ich spotkać. Podczas eksploracji tuneli dochodzi do trzęsienia, a stropy ulegają zawaleniu, odcinając turystów od świata i pozbawiając ich szans na ratunek. Robią wszystko, by przeżyć, powoli uświadamiając sobie, że na powierzchni wydarzyło się coś, co sprawiło, że znany im świat przestał istnieć….

I że to oni mogą być jedynymi, którzy przetrwali kataklizm.

Projekt Riese - ebook

32,46 zł 34,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3.8 (4 oceniających)

1 - 4 z 4 opinii

 • Ocena:3
  Oktawian Nowak/2022-12-28

  Generalnie sporo niedociągnięć, błędów logicznych, itp. Pomysł być może fajny, zwłaszcza, że dotyczący jednej z tajemnic III Rzeszy i budowanych przez nazistów kompleksów w Sudetach. Niemniej czytając odnosimy wrażenie, że książk abyła pisana niejako na siłę i na szybko, bez dbania o rzetelność.

 • Ocena:3
  Rafał/2022-03-09

  Do połowy było fajnie. Ale później jakoś fabuła zaczęła być coraz bardziej naciągana. Nie mówiąc już o tym, że końcówka była do niczego.

 • Ocena:4
  Aellirenn_czyta/2022-02-14

  Riese to największy projekt nazistowskich Niemiec, o którym wciąż niewiele wiemy. Dziś to atrakcja turystyczna. Podczas jednej z eksploracji tuneli dochodzi do trzęsienia, a stropy ulegają zawaleniu. Ocalonych czeka niemała niespodzianka na powierzchni.

  To było coś, czego się nie spodziewałam. Nie czytałam opisu książki, po prostu przeczytałam. I choć to nie mój klimat zupełnie, to dałam się wciągnąć i nawet mi się podobało ��

  Nie chcę pisać o fabule, bo tutaj akurat bardzo łatwo o spoilery. Autor poruszył temat aktualnie panującego u nas wirusa, czyli temat, którego nie lubię. Zrobił to jednak w dość ciekawy sposób i muszę przyznać, że nawet nie kręciłam nosem.

  To nie jest książka, która mnie zachwyciła, bo to zwyczajnie nie moja bajka, ale jak taki układ, to wypadło całkiem nieźle ��

 • Ocena:5
  Bkemir/2022-02-06

  Na czasie, ciekawe "wersje" rozwoju Polski

1 - 4 z 4 opinii