Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Prokurator – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Paulina Świst  

24.05.2017

24.05.2017

polski

Wydawnictwo Akurat

978-83-287-0622-4

Ocena: 3.7 (3 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

"Trzydziestoletnia, niezwykle atrakcyjna Kinga Błońska jest szczęśliwą kobietą. To znaczy była. Od wielu lat dzieliła życie z tym samym mężczyzną a zawodowo, jako błyskotliwa adwokatka, odnosiła sukcesy na sali sądowej. Teraz jednak fortuna przestała jej sprzyjać: nie dość, że przyłapała męża na zdradzie, to musiała również podjąć się prowadzenia sprawy groźnego bandyty „Szarego”. Co gorsza, „Szary” jest jej przyrodnim bratem, z którym od dawna nie miała – i nie chciała mieć – nic do czynienia.

Wydarzenia ostatnich tygodni postanawia odreagować w dyskotece. Po raz pierwszy w życiu ma ochotę zachować się nieodpowiedzialnie… i udaje się jej to aż za bardzo. Ląduje w mieszkaniu Łukasza, którego dopiero co poznała na parkiecie. Po niesamowitych miłosnych uniesieniach, zaspokojna seksualnie, ale skacowana moralnie, ukradkiem wraca do domu. Zaledwie kilka godzin później przekonuje się, że pech upodobał ją sobie na dobre: ""facet na jedną noc"" okazuje się prokuratorem prowadzącym sprawę jej przyrodniego brata. Jakby tego było mało, wszystko wskazuje na to, że pozasłużbowe kontakty Kingi i Łukasza nie ograniczą się do jednego gorącego spotkania…

OSTRY SEKS, OSTRY JĘZYK, OSTRA AKCJA. JESZCZE ŻADNA NOWA GWIAZDA NIE EKSPLODOWAŁA Z TAKĄ SIŁĄ NA FIRMAMENCIE POLSKIEGO KRYMINAŁU. "

Prokurator - ebook

25,95 zł 27,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3.7 (3 oceniających)

1 - 3 z 3 opinii

 • Ocena:1
  Jula/2019-02-15

  Według mnie ta książka nawet nie leżała obok kryminału. Coś pomiędzy erotykiem a romansem z na siłę dodanym wątkiem sensacyjnym. O żadnej sensownej akcji, tez nie można w jej przypadku mówić, bohaterowie koszmarnie wykreowani i stek wulgaryzmów na które narażony jest czytelnik. Wielkie rozczarowanie.

 • Ocena:5
  Beata Turek/2018-05-06

  Znakomita lektura. Zachęcam

 • Ocena:5
  Jerzy Bogusz/2017-07-18

  Miła lektura na wakacje. Brawa dla autorki.

1 - 3 z 3 opinii