Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Prosta sprawa – ebook

BestsellerTANIEJ 45 %

Wojciech Chmielarz  

14.10.2020

polski

Marginesy

978-83-66500-86-0

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Powieść sensacyjna mistrza kryminału.

 

Prosty zniknął. Zostało po nim zdemolowane mieszkanie, ale on sam zapadł się pod ziemię.

Nie bez powodu – szukają go gangsterzy. Oraz dawny przyjaciel, który przyjechał do Jeleniej Góry, żeby spłacić dawno zaciągnięty dług.

Kłopot w tym, że wpada w sam środek niebezpiecznej gry. Nie zna jej zasad, ale wkrótce dowiaduje się, że stawka jest bardzo wysoka: Prostego chcą dorwać i jeleniogórscy gangsterzy, i czescy mafiosi.

Żeby dotrzeć do Prostego i dowiedzieć się, o co tu chodzi, jego przyjaciel będzie musiał wszystkim stawić czoła, także romskiej mafii. A pomoże mu w tym pewna analityczka z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

 

Prosta sprawa to pełna akcji powieść sensacyjna, której fabuła dzieje się w malowniczych Karkonoszach. Napisana w czasie lockdownu i początkowo publikowana w odcinkach na profilu autora cieszyła się wielkim powodzeniem. Teraz ukazuje się drukiem w poprawionej i rozszerzonej wersji.

Prosta sprawa - ebook

17,55 zł 31,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Sylwanka/2020-10-24

    Kolejna powieść mistrza kryminału, napisana w czasie lockdownu i początkowo publikowana w odcinkach. Młody człowiek planuje spłacić przyjacielowi zaległy dług, jednak gdy przychodzi do jego mieszkania zamiast Prostego spotyka bandytów... Zaczyna się niebezpieczna gra o najwyższą stawkę, którą wygra ten kto to pierwszy odnajdzie Prostego... .Główny bohater, gangsterzy z różnych krajów i analityczka z ABW - czy to na pewno będzie prosta sprawa?

1 - 1 z 1 opinii