Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Przygody Noelki – ebook

TANIEJ 5 %

Jan Nowak  

13.12.2019

polski

97

Psychoskok

978-83-8119-521-8

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • PDF
 • MOBI

Opis

Zaniedbany ogród przy domu, do którego wprowadza się Noelka, staje się miejscem niezwykłych wydarzeń. Odwiedziny Szumka – wiatru, który kryje się pod postacią zwykłego chłopca – są początkiem przygód, o jakich marzy każde dziecko: oto samotna dziewczynka, niemająca w nowym środowisku przyjaciół, odkrywa w sobie niecodzienny dar: widzi wiatr, słyszy rozmowy zwierząt, potrafi się z nimi porozumieć.
W ten sposób okres wakacji, który miał być dla niej czasem nudy i samotności, okazuje się czasem pełnym wrażeń.
Noelkę widzimy później w szkole, poznajemy jej koleżanki i kolegów, obserwujemy, jak nawiązuje przyjaźnie. Danutka, Pawełek, piegowaty Wojtek – każde z nich ma swoje miejsce w życiu dziewczynki. 
Ale nie tylko dzieci, także dorośli – rodzice, babcia, pani w szkole czy pan woźny – nierzadko znajdują się w środku fantastycznych wydarzeń… wcale o tym nie wiedząc.
Przygody Noelki Jana Nowaka to ciepła opowieść nie tylko o sile dziecięcej wyobraźni, ale także o rodzinie, przyjaźni, koleżeństwie.

Przygody Noelki - ebook

9,40 zł 9,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Halina Grice/2020-02-21

  “Przygody Noelki” – tą bajką zakończyłam 2019 rok. Nie była to najlepiej napisana bajka, ale mówię to z punktu widzenia dorosłego czytelnika. Dla dzieciaków będzie idealna.

  Noelka z rodziną wprowadza się do nowego domu. Nie jest z tego zadowolona, wydaje się, że będą nudy na pudy, dom oddalony od innych, dookoła ogród wydający się jedynym miejscem, gdzie dziewczynka będzie spędzać czas wolny od szkoły. Tak jest do czasu, gdy nasza bohaterka odkrywa mieszkańców ogrodu, mało tego, rozumie ich język! A to wcale nie wszystko, Noelka zaprzyjaźnia się z wiatrem w postaci małego chłopca i duszkami roślin rosnącymi w ogrodzie. Poznaje siłę przyjaźni. Poznaje czym jest cierpienie. Pomaga swoim przyjaciołom i zostaje Królową Ogrodu.

  Sympatyczna bajeczka z przesłaniem, w sam raz na zakończenie roku.

1 - 1 z 1 opinii